Продукти

Сонячне освітлення з вбудованим датчиком руху IP65
1. Легко встановити.
2. Режим датчика руху
3. Дистанційне керування

Опис продукту
1.Без жодного кабелю, легко встановити та доставити
2. Довший термін служби
3. Легко обслуговувати та замінювати традиційні ліхтарі
4. Економія енергії та екологічність
5. Підтримка тривалого робочого часу до 7 ДНІВ після повної зарядки батареї
| потужність | 50W |
| Світлодіодна лампа | 48 ШТ. 3000 тис. -6500 тис |
| Розмір лампи | 530*342*55 мм |
| Сонячна панель | 18V 36W |
| тип батареї | LiFPO4 12.8V 18AH |
| Час зарядки | 6-8 год |
| Час розрядки | 30-36 год |
| Люмен | 160 лм/вт |
| матеріал | Алюмінієвий сплав для лиття під тиском |
| Висота встановлення | 3-5m |
Більше деталей зображення


застосування


ПОШИРЕНІ ЗАПИТАННЯ
1. Які світлодіодні чіпи ви використовуєте в сонячних вуличних ліхтарях для садів?
Ми використовуємо Epistar, Cree, Edison, Sanan тощо.
2. Ви надаєте безкоштовні зразки?
Ми можемо надати 2 безкоштовні зразки нашого сонячного вуличного освітлення для саду, і покупець повинен оплатити транспорт.
3. Як щодо часу доставки?
Зразки потребують 1-2 днів, а пакетні замовлення — 5-10 днів. Залежить від кількості замовлення.
Популярні Мітки: ip65 зовнішній вбудований датчик руху сонячне світло, Китай, постачальники, виробники, фабрика, купити, ціна, найкраще, дешево, для продажу, в наявності, безкоштовний зразок

