Продукти
Світлодіодна панель RGBW 600*1200 мм 60 Вт
1. Над-тонкий модний дизайн.
2. В якості джерела світла використовуйте світлодіоди SMD2835 з великим люменом.
3. Обкладинка ПК для м'якого, відповідного світлового потоку.
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd. є одним із найкращих виробників і постачальників світлодіодних панелей rgbw 600*1200 мм 60 Вт у Китаї. Ласкаво просимо, щоб купити довговічні товари для продажу тут і отримати прайс-лист від нашої фабрики. Усі індивідуальні продукти мають високу якість та конкурентоспроможну ціну.

особливості
♦ Використання високоякісного світлодіода SMD як джерела світла;
♦ Без ртуті, без ультрафіолетового та інфрачервоного випромінювання, без електромагнітних випромінювань, абсолютно екологічно чистий;
♦ Миттєвий старт, м’яке світло, без тіні, без мерехтіння, захист-оку;
♦ Висока ефективність освітлення, низьке енергоспоживання, ефективна економія витрат на енергію;
♦ Високий коефіцієнт потужності, повністю відповідає вимогам державної електромережі;
Технічні характеристики
| потужність | 60W |
| Люмен вихід | 5400 лм |
| Світлова ефективність | 90 лм/вт |
| Колірна температура (CCT) | RGB (W) |
| Індекс передачі кольору (CRI) | Ra>80 |
| Кут променя θ/2 | 120 градусів |
| Вхідна напруга | 220-240/100-240 В змінного струму |
| Частота | 50/60 Гц |
| Фактор потужності | >0.9 |
| Час початку | Менше або дорівнює 0,1 с |
| Ефективність водія | >85% |
| Повне гармонійне спотворення | <15% |
| затемнення | так |
| матеріал | Алюміній+PMMA LGP |
| Ступінь захисту | IP40 |
| Розміри | 595*1195*10 мм |
Більше картинок


монтаж
Тонка світлодіодна панель

Додатки
-Танцюючий паб, освітлення вікон галереї,
- Готелі, Освітлення меблів.
Популярні Мітки: Світлодіодна панель rgbw 600*1200 мм 60 Вт, Китай, постачальники, виробники, фабрика, купити, ціна, краще, недорого, продаж, в наявності, безкоштовний зразок
-
Світлодіодна панель 1200x600 Теплий білийПереглянути більше> -
Товщина, тонка кругла світлодіодна панель потужністю 3 Вт...Переглянути більше> -
Квадратна кругла біла світлодіодна панель 24 ВтПереглянути більше> -
Кругла світлодіодна плоска панельПереглянути більше> -
Круглі плоскі світлодіодні ліхтаріПереглянути більше> -
Світлодіодні панелі для поверхневого монтажу з підсвічува...Переглянути більше>










