Продукти
Елегантний квадратний світильник-за рівнем
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd. є одним із найкращих виробників і постачальників гладких квадратних світильників-врівень у Китаї. Ласкаво просимо, щоб купити довговічні товари для продажу тут і отримати прайс-лист від нашої фабрики. Усі індивідуальні продукти мають високу якість та конкурентоспроможну ціну.
особливість продукту:
- Цей витончений квадратний світильник- — це сучасний і модний дизайн, який зробить будь-яку кімнату у вашому домі привабливішою.
- Завдяки невеликому розміру та низькому профілю цей світильник ідеально підходить для використання в місцях із низькою стелею або обмеженим простором.
- Ця лампа- для вбудованого монтажу має чіткі лінії та гладку обробку, що надає витонченості будь-якій зоні та створює теплу та гостинну атмосферу.
Специфікація:
| Світлодіодний чіп | Epistar / SMD2835 |
| Рейтинг IP | IP44 |
| Вхідна напруга | 85-265 В, 100-277 В змінного струму |
| CRI | >80Ra |
| Світлова ефективність | 110-120 лм/Вт |
| PF | >0.95 |
| потужність | 18W/36W/40W/48W |
| Розмір | 30*30/30*60/60*60/62*62/30*120/60*120 см |
| Колірна температура (CCT) | 3000K,4000K,5000K,6000K |
| Підтримка диммера | Діммований симистор або 0-10 В |
| матеріал | Алюміній + ПММА |
| Кут променя | 120 градусів |
| Тривалість життя | 50000 годин |
| Гарантія | 5 років |
| Кришка рамки | Білий і сріблястий |
| Сертифікований | TUV, CE, ROHS |
Детальні зображення:





Використання:

Про нас:


Упаковка та доставка:

Популярні Мітки: витончений квадратний світильник-mount, Китай, постачальники, виробники, фабрика, купити, ціна, найкраще, дешево, продається, в наявності, безкоштовний зразок
-
Світлодіодна панель 60х60 60ВтПереглянути більше> -
Світлодіодна панель 600x600 6500kПереглянути більше> -
Світильник з регулюванням яскравості світлодіодного світи...Переглянути більше> -
2x4 світлодіодне кріпленняПереглянути більше> -
Встановіть стельовий світлодіодний світильник з плоскою п...Переглянути більше> -
300×1200 Вбудований світлодіодний стельовий світильникПереглянути більше>












