Продукти

9w Smart Rgbw Bluetooth LED Downlight
1. Радіатор з хорошим розсіюванням
2. Різна кришка для варіанту
3.Сильна весна
Послати повідомлення
Введення продукту

Особливість продукту
1. Створення різних ефектів освітлення, таких як згасання, спалах, строб або пульс
2. Виготовлені з високоякісних матеріалів, таких як алюміній, акрил або полікарбонат, для забезпечення довговічності, безпеки та естетики
3. Управління за допомогою смартфона або пульта
4. Інтегрований з голосовими помічниками та розумними домашніми пристроями
Технічні характеристики
| Яскравість | 900-1000 люмен (білий) |
| Споживання енергії | 9 Вт |
| Кут променя | 110º |
| Регулюється затемнення | Регулюється затемнення |
| Тривалість життя | 50 000 год |
| Примірка | Плоска поверхня, пружинні затискачі |
| Технічні характеристики | AC220-240V, 50/60 Гц |
| Рейтинг погоди | IP54 (спереду) IP40 (ззаду) |
| Матеріал Конструкція | Пластик з алюмінієвим покриттям, PC Lens, білий RAL9016 |
| Розміри | Ø115 мм x 57 Виріз 90-95 мм |
| Розміри в упаковці | 120х120х75мм 1шт |
Більше фотографій:



застосування:








Популярні Мітки: 9w smart rgbw bluetooth led downlight, Китай, постачальники, виробники, фабрика, купити, ціна, краще, недорого, продаж, в наявності, безкоштовний зразок
Послати повідомлення
Вам також може сподобатися

