Продукти

Глибокий вбудований світлодіодний світильник
✔Алюмінієва оболонка світла забезпечує відмінне тепловіддачу та стійкість до корозії. Це енергоефективне світло можна використовувати у вологих місцях і дозволяє уникнути проблемної частої заміни.
✔Ви можете вільно регулювати кут освітлення для спрямованого освітлення завдяки горизонтальному повороту на 350 ° та вертикальному нахилі на 28 °. Це світло також дуже просте і легко встановлюється.
✔ Плавне затемнення від 100 % до 10 %, це світло світить м'яким, не сліпучим світлом. Це світло також має високий CRI 95+, що дає справжній колір вашого декору для ідеального освітлення .wer, ефективно скорочуючи витрати на ваш щомісячний рахунок за електроенергію! Бездоганна заміна вашого стандартного вбудованого стельового світильника.
глибоко вбудований світлодіодний світильник

Особливості глибоко вбудованого світлодіодного світильника:
✔Алюмінієва оболонка легкого' забезпечує чудову тепловіддачу та стійкість до корозії. Це енергоефективне світло можна використовувати у вологих місцях і дозволяє уникнути проблемної частої заміни.
✔Ви можете вільно регулювати кут освітлення для спрямованого освітлення завдяки горизонтальному повороту на 350 ° та вертикальному нахилі на 28 °. Це світло також дуже просте і легко встановлюється.
✔ Плавне затемнення від 100 % до 10 %, це світло світить м'яким, не сліпучим світлом. Це світло також має високий CRI 95+, що дає справжній колір вашого декору для ідеального освітлення.
Специфікація глибоко вбудованого світлодіодного світильника:
| Ключовий момент | світлодіодний світильник |
| процесу | 3w - 50w |
| Розмір різання | 55 мм - 240 мм |
| матеріал | Чистий алюміній |
| світлий колір | Чорний білий |
| Затемнюється | увімкнено-вимкнено / Сімістор / Далі / 1-10В |
| температура | 2700K/3000K/4000K/6000K |
| CRI | 95ра |
| Гарантія | 5 років |
Детальні фотографії:






Наші торгові умови:
Термін оплати: 50% депозиту T/T, залишок перед відвантаженням
Термін доставки: 7-30 днів відповідно до кількості вашого замовлення.
Час зразків: 3-5 днів.
Умови доставки: FOB Shenzhen, C& F Shenzhen.
Знижки визначаються кількістю.
Ласкаво просимо дистриб'юторів до спільної співпраці.
FAQ:
З: Як я можу отримати котирування від вашої компанії щодо стелі нижнього освітлення?
В: В: Ми можемо відповідно до вашого попиту, матеріалу та кількості і надати вам найкращу ціну.
Питання: Як зробити замовлення на новий світлодіодний трубчастий світло?
Відповідь: По -перше, повідомте нам свої вимоги або заявку.
По -друге, ми цитуємо відповідно до ваших вимог або наших пропозицій.
По -третє, клієнт підтверджує зразки та розміщує депозит для офіційного замовлення.
По -четверте, ми організовуємо виробництво.
Популярні Мітки: глибоко вбудований світлодіодний світильник, Китай, постачальники, виробники, фабрика, купити, ціна, найкраще, дешево, на продаж, на складі, безкоштовний зразок

