Продукти

Литий під тиском алюмінієвий світлодіодний світильник
Чудовий литий алюміній, тверда текстура та кращий розподіл тепла
Легко встановити та замінити традиційну лампу, не потребує обслуговування

Опис продукту
Чудове та надійне джерело освітлення
Чудовий литий алюміній, тверда текстура та кращий розподіл тепла
Легко встановити та замінити традиційну лампу, не потребує обслуговування
Зелені технології, безпечні та екологічні
Довгий термін служби цього світлодіодного світильника становить близько 50 000 годин
Дизайн схеми постійного струму, широкий діапазон напруги (100 В ~ 240 В)
Відсутність мерехтіння, низьке енергоспоживання, швидкий старт, відсутність ультрафіолетових та інфрачервоних променів
Технічні характеристики
| Модель | BW08K60C |
| потужність | 20W / 30W / 40W / 60W |
| Кут променя | 90 градусів |
| Вхід змінного струму | 100-240V 50/60Hz або 220-240V 50/60Hz |
| матеріал | Алюміній |
| Розмір | Φ190 * H70 мм |
| Вирізати | Φ155 – 175 мм |
| ЦКТ | 3000K, 4000K, 5000K, 6000K або індивідуальний |
| LM/W | 90-110 лм/вт |
| МКС | >80Ra , >90Ra |
Детальніше

















Популярні Мітки: литий під тиском алюмінієвий світлодіодний світильник, Китай, постачальники, виробники, фабрика, купити, ціна, найкраще, дешево, продається, в наявності, безкоштовний зразок

