Продукти
Світлодіодний світильник високої потужності
1. З відмінною передачею кольору CRI (Ra)> 80 може показувати світло на об'єкті більш природним і автентичним, і доступним у кутах променя 60 градусів, 90 градусів і 120 градусів, що з чудовим освітленням світла та різними ефектами освітлення
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd. є одним із найкращих виробників і постачальників потужних світлодіодних світильників у Китаї. Ласкаво просимо, щоб купити довговічні товари для продажу тут і отримати прайс-лист від нашої фабрики. Усі індивідуальні продукти мають високу якість та конкурентоспроможну ціну.

Опис товару
80 Вт 100 Вт 120 Вт 150 Вт 180 Вт світлодіодні світильники високої потужності
6″, 8″, 10″, 14″ опціонально
Розмір отвору Φ170 мм-Φ300 мм необов'язково
Висока яскравість 130 лм/Вт
Кут променя 60 градусів, 90 градусів, 120 градусів за бажанням
Прозора кришка, матова кришка, напівпрозора кришка за бажанням
Прозорі кришки downlights оснащені оптичними лінзами
Литий{0}}алюмінієвий радіатор
Технічні характеристики
| потужність | 80W / 100W / 120W / 150W / 180W |
| Спосіб встановлення | Монтаж врізної стелі |
| Розміри | 6" (Φ195*120 мм) / 8" (Φ235*130 мм) / 10" (Φ270*130 мм) / 14" (Φ340*160 мм) |
| Розмір отвору | 6" (170-185 мм) / 8" (190-210 мм) / 10" (230-250 мм) / 14" (290-310 мм) |
| Світлодіодний чіп | Philips COB LED |
| Ефективність системи | 130 лм/Вт |
| Колірна температура | Теплий білий / природний білий / холодний білий (3000K-4000K-6000K) |
| CRI | Ra80 |
| Вхідна напруга | AC85-265V 50/60Hz |
| Фактор потужності | 0.95 |
| Кут променя | 60 градусів / 90 градусів / 120 градусів |
| Радіатор | Литий-алюміній |
| Обкладинка | Прозоре покриття / матове покриття / напівпрозоре покриття за бажанням |
| матеріал | Авіаційний алюміній |
| Робоча температура | -30 градусів - 50 градусів |
| Тривалість життя | 50 000 годин (LM70 при 35 градусах) |
| Гарантія | 3 роки / 5 років |
Більше фотографій:




застосування:
Внутрішнє освітлення, модернізоване освітлення, низьке освітлення, офісне освітлення, побутове освітлення, торговельні центри, магазини, супермаркети тощо

Популярні Мітки: потужний світлодіодний світильник, Китай, постачальники, виробники, фабрика, купити, ціна, краще, дешево, продається, в наявності, безкоштовний зразок
-
6-дюймовий світлодіодний світильникПереглянути більше> -
Світлодіодні світильники 24vПереглянути більше> -
Точкові вбудовувані світильники для кухніПереглянути більше> -
Панель COB Down LightПереглянути більше> -
Світлодіодний прожектор COB з можливістю затемненняПереглянути більше> -
Вбудовуваний світильник, світлодіодний прожектор 9 ВтПереглянути більше>








