Продукти

Внутрішнє вбудоване освітлення
● Безпечний і простий в установці
● Тривалий термін служби, понад 50000 годин
● Відсутність небезпеки розбитого скла
● Низьке енергоспоживання
Послати повідомлення
Введення продукту

Опис продукту
● Захист навколишнього середовища
● Безпечний і простий в установці
● Тривалий термін служби, понад 50000 годин
● Відсутність небезпеки розбитого скла
● Низьке енергоспоживання
● Висока ефективність, енергозбереження понад 70%~80%
● Модний дизайн
● Корпус з алюмінієвого сплаву
Технічна інформація
| Продукт | внутрішнє вбудоване освітлення |
| Розмір | Діаметр 225 мм або 225*255 мм |
| потужність | 18W |
| Джерело світла | SMD2835 |
| Кількість світлодіодів | 90шт SMD світлодіод |
| Тривалість життя | >50000 годин |
| Вхідна напруга | 85-265В змінного струму,50-60Гц |
| Кут променя | 120 градусів |
| МКС | >80 |
| PF | >0.7 |
| Колір | Теплий білий, природний білий, холодний білий |
| ЦКТ | 2800K-3200K,4000-4500k,6000K-6500K |
| Режим водія | Зовнішній драйвер |
| ІП | IP40 |
| Матеріал корпусу лампи | Алюміній |
| Атестація | CE, RoHS |
Детальніше



застосування:
Чудово підходить для будь-якого застосування на стелі.

Популярні Мітки: внутрішнє вбудовуване освітлення, Китай, постачальники, виробники, фабрика, купити, ціна, краще, дешево, продається, в наявності, безкоштовний зразок
Послати повідомлення
Вам також може сподобатися

