Продукти

Встановлений світлодіодний світильник
● Навісне освітлення для готелів і торгових центрів
● 30 градусів регулюється вліво і вправо
● Джерело світла COB, концентруючий чіп, глибоко приховане джерело світла, антивідблиск

особливості:
● Навісне освітлення для готелів і торгових центрів
● 30 градусів регулюється вліво і вправо
● Джерело світла COB, концентруючий чіп, глибоко приховане джерело світла, антивідблиск
Специфікація:
| Назва продукту: | Встановлений світлодіодний світильник |
| Колірна температура (CCT): | 2700K (м'який теплий білий) |
| Світлова ефективність лампи (lm/w): | 108 |
| Індекс передачі кольору (Ra): | 90 |
| Джерело світла: | СВІТЛОДІОДНИЙ |
| Вхідна напруга (В): | AC110/240v |
| Матеріал корпусу лампи: | Алюміній |
| Розмір отвору: | 75 мм |
| розмір кільця для обличчя: | 90 мм |
| Рейтинг IP: | IP44 |
| Час роботи (годин): | 30000 |
Деталі:





FAQ
1. хто ми?
Ми працюємо в провінції Гуандун, Китай, з 2018 року продаємо в Північну Америку (15.00 відсотків), Західну Європу (15.00 відсотків), Південну Америку (10.00 відсотків), Східна Європа (10.00 відсотків), Південно-Східна Азія (10.00 відсотків), Центральна Америка (10.00 відсотків), Південна Європа (7.{{14) }} відсотків ), Африка (5.00 відсотків ), Океанія (5.00 відсотків ), Північна Європа (5.00 відсотків ), Внутрішній ринок (5.{{22 }} відсотків ), Східна Азія (2.00 відсотки ), Середній Схід (00.00 відсотки ). Всього в нашому офісі близько 11-50 осіб.
2. як ми можемо гарантувати якість?
Завжди передсерійний зразок перед масовим виробництвом;
Завжди остаточна перевірка перед відправленням;
3. чому ви повинні купувати у нас, а не в інших постачальників?
Якість – це наша культура.
Обслуговування онлайн 24*7*365.
З нами ваші гроші будуть у безпеці, як у власній кишені.
Можуть бути надані безкоштовні зразки.
Замовлення на гарантію торгівлі прийнято.
Наявність чудової технічної команди з 10 осіб.
Швидка доставка та найкраще післяпродажне обслуговування.
4. які послуги ми можемо надати?
Прийнятні умови доставки: FOB, CFR, CIF, EXW, FCA, DDP, експрес-доставка;
Валюта прийнятих платежів: USD, EUR, HKD, CNY;
Прийнятий тип оплати: T/T, L/C, D/PD/A, MoneyGram, кредитна картка, PayPal, Western Union, готівка, умовне депонування;
Мова спілкування: англійська, китайська
Популярні Мітки: світлодіодний світильник навісний, Китай, постачальники, виробники, фабрика, купити, ціна, краще, дешево, продається, в наявності, безкоштовний зразок

