Продукти
130лм/ш 30×30 Світлодіодний панельний світильник
Розмір: 295x295x10мм
Світлова ефективність: 100лм/ж,120лм/ж, 130лм/ж
CCT: 3000K/4000K/5000K/5700K
Водій: Філіпс Мерехтіння Безкоштовно
CRI:>80
Кут нахилу променя: 120 °
Аварійно: 60хв/90хв/180хв
Дімований: 0-10В/DALI/ для опцій
Клас IP: IP20
Гарантія: 5 років
Вступ до продукту:

Особливість продукту:
BW LIGHT світлодіодний плоскопанельний легкий супер тонкий дизайн, висока продуктивність люмену, висока ефективність, економія енергії до 70%.
Використання суперяскравого SMD світлодіода з високою ефективністю виходу.
Використання імпортних високопропускних оптичних матеріалів PMMA без свинцю і ртуті.
CE сертифікований, відповідає вимогам UL SAA, VDE.
Свинець вільний, екологічний, відповідає вимогам ROHS.
тривалий термін служби, нормальне використання може досягати понад 50 000 годин.
Постійне енергоспоживання при вводі напруги в змінному струмі200-240В.
Специфікація продукції:
| Розмір(мм) | 295х295х10 |
| Тип світлодіодів | SMD2835 |
| Енергоспоживання | 18 вт |
| Світлова ефективність | 100lm/w 120lm/w 135lm/w |
| Вхідна напруга | AC220-240V |
| Тепловідвід | 6063 алюміній + оптичний PMMA |
| Водій | Філіпс вільне мерехтіння |
| МКС | >80 |
| УГР | <22>22><19>19><> |
| Кут балки | 110° |
| Коефіцієнт потужності | >0.9 |
| Робоча напруга | Постійний струм36-42V |
| ЦКТ | 2800-3200К 4000-4500К 6000-6500К |
| Робоча температура | -40°C – + 55°C |
| Температура зберігання | -25°C – + 55°C |
| Установки | Вбудований, підвісний, поверхневий, пружинний затиск |
| Рейтинг IP | ІП20 |
| Гарантія | 5 років |
Детальніше:
Переваги світлодіодних панелей легкого продукту
Панель BWLED 30×30 (300x300 мм) має товщину всього 10 мм, вона виготовлена з алюмінієвої рами 6063, акрилової світлонаправляючої пластини, дифузійної пластини PMMA, світлодіодного драйвера, задньої пластини та світлодіодів SMD, щоб забезпечити плавне, бездоганне освітлення без видимих лампочок або гарячих точок.
Перевага алюмінієвого радіатора: інтеграція, по-справжньому безшовний профіль, з елегантним прогнозом, хорошою тепловіддачею і дешевою ціною. А розміри можна виготовити на замовлення за різними сферами застосування, з хорошою пластичністю. Всі ці особливості роблять його найідеальнішою моделлю для того, щоб зробити світлодіодну панель легкою.

Направляюча світлова пластина PMMA з більш тривалим терміном служби
PMMA має відмінну стійкість до атмосферних впливів, вищу глянцевість поверхні та кращу високотемпературну поведінку. Ефект шовкового друку відмінний, якщо потрібно надрукувати власний логотип і параметри лампи, перевага віддається PMMA.
Плати PMMA мають гарну друкарську і аерозольно-просторову, вона може зробити поверхню ідеальним декоративним ефектом процесу при відповідній технології друку. Вогнестійкість.
BW LIGHT використовує лише направляючу пластину PMMA Light з мікроструктурою, виготовлену з матеріалу, що не жовтіє, протягом тривалого терміну служби, на що загальна лампа може запропонувати 5 років гарантії.

Світлодіодна стельова панель з вільним драйвером Philips Flicker
Водій відіграє вирішальну роль у терміні служби світлодіодного освітлення, дуже важливо, щоб був обраний водій, який відповідає лампі і підлягає освітленню.
При виборі світлодіодного драйвера, сумарна потужність світлодіода на функцію, це є ключем до визначення топології світлодіодного драйвера.
Температура навколишнього середовища електронних компонентів, підтримувана діагностика та відповідність безпеці: такі як теплове попередження, теплове відключення, розтин ланцюга, захист від короткого струму, одиничні світлодіодні збої, під напругою та перенапруження на бустері, світлодіодний моніторинг температури тощо... Це важливі фактори
З цієї причини BW LIGHT використовує лише драйвер Flicker Free, бренд від Philips і BOKE.

Інтелектуальне управління світлодіодними панельними світильниками
BW LIGHT може надати клієнтам більш економічно ефективні рішення для освітлення, DALI, ZigBee, датчик руху, мікрохвильовий датчик, датчик збору врожаю денного світла та інші методи затемнення, такі як 0-10 В та затемнення DALI, можна налаштувати.

Світлодіодні панельні світлові аксесуари
BW LIGHT надає вам підвісний дріт з нержавіючої сталі, алюмінієвий каркас, пружинні затискачі для всіх видів різних видів монтажу

Світлодіодна панель Світло-підсвічування Кольорові параметри
Світлодіоди світлової панелі пропонують кілька кольорів для варіантів: посудбілий 2700k, теплий білий 3000k, Nature White 4000K, чистий білий 5700k, холодний білий 6500k.
У нас також є білий Tunable від 2700k до 6500k з Dial-up або пультом дистанційного керування. Також доступні регульовані RGB або RGBW.

Застосування світлодіодних панельних ламп
Світлодіодна панель Підходить для офісу, кімнати для переговорів, школи, лікарні, торгового центру, закритих громадських місць та домашнього освітлення тощо.

Популярні Мітки: Світлодіодне панельне світло 130лм /ш 30×30, Китай, постачальники, виробники, фабрика, купити, ціна, найкраще, дешево, продається, в наявності, безкоштовний зразок
-
Акрилові світлодіодні панелі 2x2Переглянути більше> -
Світлодіодні підвісні стельові світильникиПереглянути більше> -
Зміна кольору світла світлодіодної панеліПереглянути більше> -
4x4 світлодіодна плоска панельПереглянути більше> -
Світлодіодні панелі для підсвічуванняПереглянути більше> -
Світлодіодна панель 60х60Переглянути більше>










