Продукти
Стельове освітлення охоплює класну кімнату
1. PMMA LGP, товщина 3 мм, ніколи не жовтіє.
2. Висока яскравість 2835 смд, понад 120 лм/Вт.
3. УГР<19 Diffuser, low glare design.

Опис продукту
1. PMMA LGP, товщина 3 мм, ніколи не жовтіє.
2. Висока яскравість 2835 смд, понад 120 лм/Вт.
3. УГР<19 Diffuser, low glare design.
| потужність | 12W |
| Світлий розмір (мм) | 100*600*26 |
| матеріал | Алюміній плюс ПК плюс Залізо |
| Світлодіодний чіп | SMD |
| Вхідна напруга | 100V~240V |
| Кут світла | 120 градусів |
| CCT | 3000K-6500K |
| CRI | RA більше або дорівнює 95 |
| Термін служби | 50000 годин |
| Атестація | CE |
| Гарантія | 5 років |
| застосування | Готель, офіс, аудиторія, вітальня, веранда, приміщення тощо. |
Детальніше





Сфери застосування

--Швидка доставка--
3 робочі дні для стандартного замовлення зразка.
15 робочих днів для оптового замовлення.
3 робочі дні для індивідуальних продуктів CAD креслення,
7 робочих днів для прототипів.
Розклад історії продукту.
Ми орієнтуємося на комерційне та промислове освітлення, як-от світлодіодні трубчасті лампи Triproof, світлодіодні панелі UGR, світлодіоди
Світлодіодний світлодіодний лінійний ліхтар тощо.
Популярні Мітки: стельові світильники накривають аудиторію, Китай, постачальники, виробники, фабрика, купити, ціна, краще, дешево, продається, в наявності, безкоштовний зразок
-
2x4 світлодіодна панельна підсвітка 5000kПереглянути більше> -
Світлодіодне студійне освітлення 600 ВтПереглянути більше> -
Панель Polycab LightПереглянути більше> -
Висока яскравість світлодіодних поверхневих панелейПереглянути більше> -
Світлодіодні світильники з нижньою стелеюПереглянути більше> -
12 В 100 Аг літієва батарея LiFePO4 глибокого циклуПереглянути більше>










