Продукти
Заглиблений Тонка панель світлодіодний контроль Далі 62x62
1. Проста конструкція, низький рівень відмов, простий в обслуговуванні і ремонті.
2. Немає LGP всередині, тому не турбуйтеся про жовтувату проблему звичайних крайосвітних світлодіодних панелей.
3. Широка друкована лампа джерел світла (SMD) з суперте тепловим випромінюванням, низьким розпадом світла і тривалим терміном служби.
4. PMMA оптичні лінзи з високою швидкістю передачі світла, і більший кут променя.
5. Енергозбереження до 90% в порівнянні з традиційною лампою.
Заглиблений Тонка панель світлодіодний контроль Далі 62x62

Особливості продукту:
1. Проста конструкція, низький рівень відмов, простий в обслуговуванні і ремонті.
2. Немає LGP всередині, тому не турбуйтеся про жовтувату проблему звичайних крайосвітних світлодіодних панелей.
3. Широка друкована лампа джерел світла (SMD) з суперте тепловим випромінюванням, низьким розпадом світла і тривалим терміном служби.
4. PMMA оптичні лінзи з високою швидкістю передачі світла, і більший кут променя.
5. Енергозбереження до 90% в порівнянні з традиційною лампою.
6. Висока яскравість і ефективність при рівномірному світловому розподілі, без яскравих плям, без темних ділянок.
7. Миттєвий запуск, досягнення повної яскравості протягом 0,5 секунди.
8. Мерехтіння вільне (необов'язково), що вивільняє втому очей і усуває робочий тиск.
9. Екологічно чисті, без шкідливих елементів.
10. Активна конструкція корекції коефіцієнта потужності, висока продуктивність, низький THD.
11. CE (LVD & EMC) & RoHS сертифікований.
12. Доступні кілька режимів установки та аксесуарів (стеля в поглибленому / підвісному / поверхневому / настінному монтажі і т.д.).
13. Оригінальна вторинна електрична ізоляція • Режим постійного струму.
14. Клас захисту IP40 світлодіодної панелі.
Специфікація продукту:
| Ключове слово | врізаний підсвічування панелі світла 62x62 |
| міць | 36Вт 40Вт 48Вт |
| Пф | 0.9 |
| розмір | 620x620mm |
| Лампа світиться флюс (lm) | 160lm/w |
| матеріал | Алюмінієвий сплав + скло |
| Вхідна напруга | 100-240В |
| зріст | 30мм |
| Ра | 80ra або 95ra |
| CCT (ів) | 3000/4000/6000K |
| Тривалість життя (годин) | 50000 |
| Гарантія | 5 років |
Інші зображення для світлодіодної області 36w:


Установка панелі led-управління далі:

Застосування світлодіодної панелі світла 36w:

Популярні Мітки: поглиблена тонка панель під керівництвом Dali контролю 62x62, Китай, постачальники, виробники, завод, купити, ціна, краще, дешево, на продаж, на складі, безкоштовний зразок
-
Світлодіодна панель 1200X300MMПереглянути більше> -
Світлодіодна панель 300X300 ммПереглянути більше> -
Світлодіодна панель 620х620ммПереглянути більше> -
Світлодіодна панель 1200х600ммПереглянути більше> -
Світлодіодна панель 600х600мм CRI>95R УРГПереглянути більше> -
Акрилова панель з підсвічуванням 60x60 Підсвічування Анти...Переглянути більше>











