Продукти
Ультратонке стельове освітлення Wi-Fi квадратної форми
Помилка слабкого освітлення
Висока яскравість
Плавне затемнення – 0-10V затемнення
УГР<19
Без мерехтіння та дзижчання
Захист від комарів і пилу
Низьке енергоспоживання
Послати повідомлення
Введення продукту

Проект інтегрованого внутрішнього освітлення Ціна 300*300 600*1200 60*60 см світлодіодна панель із плоскою стіною
Атрибут
| потужність | 20W/24W/30W/36W/40W/48W/50W/60W/72W/75W |
| Вотаж | AC85-265}V |
| матеріал | Алюміній плюс залізо |
| Розмір | 295*295 мм/295*1195 мм/595*595 мм/600*600 мм/595*1195 мм |
| Ра | >80 or >90 |
| ЛМ | >100 ЛМ/Вт |
| ПФ | >0.5 or>0.9 БЕЗКОШТОВНЕ МЕРЕХТІННЯ |
| Колірна температура | 3000K/4000K/6000K |
| Сертифікат | CE ROHS CB |
| Термін служби | 50000 годин |
| Гарантія | 2/3/5 років |
| Регулюється затемнення | Так |
| УГР | <19 |
Показ зображень













Популярні Мітки: Ультратонке стельове освітлення wifi квадратної форми, Китай, постачальники, виробники, фабрика, купити, ціна, краще, недорого, продається, в наявності, безкоштовний зразок
Послати повідомлення
Вам також може сподобатися
-
Панно 120х30Переглянути більше> -
Розумні настінні світлові панеліПереглянути більше> -
Світлодіодне освітлення для птахівництва та свинарстваПереглянути більше> -
Світлодіодна панель Rgb 600*600 36WПереглянути більше> -
Кукурудзяна світлодіодна лампа 30 ВтПереглянути більше> -
УФ світлодіодна панель чорного світлаПереглянути більше>










