Продукти
Тимчасове робоче світло
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd. є одним із найкращих виробників і постачальників тимчасового робочого світла в Китаї. Ласкаво просимо, щоб придбати довговічні товари для продажу тут і отримати прайс-лист від нашої фабрики. Усі індивідуальні продукти мають високу якість та конкурентоспроможну ціну.
Особливість:
- Яскраві світлодіодні лампи, які використовуються в тимчасовому робочому освітленні, забезпечують максимальний рівень освітлення в будь-якому робочому середовищі.
- Щоб увімкнути лампу без рук, просто розташуйте лампу саме там, де вам подобається, з огляду на її магнітну основу та регульований гачок.
- Ця робоча лампа ідеально підходить для використання як усередині, так і на вулиці завдяки її довговічній-і погодостійкій-конструкції, що забезпечує надійність і простоту використання з будь-якої точки зору.
Специфікація:
| потужність | 20W 30W 40W 50W 60W 80W 100W 120W |
| Світлова ефективність | >110 лм/вт |
| Джерело світла | SMD 2835, Epistar |
| Робоча температура | -40~45 градусів |
| CCT | 3000K, 4000K,5000K,6000K |
| CRI | 80~83 |
| IP | Водонепроникність IP65 |
| Оцінка IK | 07 |
| Тривалість життя | 50000 ГОДИН |
| Вхідна напруга | 85-265 В змінного струму |
| Водолаз | Внутрішнє джерело живлення |
| затемнення | НІ |
| Промінь Ангел | 360 градусів |
| PF | >0.95 |
| Гарантія | 5 років |
Детальні зображення:



Використання:

Про нас:


Упаковка та доставка:

Популярні Мітки: тимчасове робоче світло, Китай, постачальники, виробники, фабрика, купити, ціна, краще, дешево, продам, в наявності, безкоштовний зразок
-
Рішення для енергозберігаючого освітлення складівПереглянути більше> -
Акумулятор Lifepo4 Акумулятор Lifepo4 12 V 120ahПереглянути більше> -
Портативний підвісний робочий ліхтарПереглянути більше> -
Портативні будівельні світильники промислового класуПереглянути більше> -
Водонепроникний портативний світлодіодний робочий ліхтарПереглянути більше> -
Освітлення робочого місцяПереглянути більше>












