Продукти
100W-300W UFO LED High Bay Light
* Ідеально підходить для сараїв, фабрик, холодильних камер, складів і великих критих приміщень.
* Надзвичайно ефективний, виробляє 26600 люменів при 140 ЛВт/Вт.
Послати повідомлення
Введення продукту
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd. є одним із найкращих виробників і постачальників 100-300 Вт НЛО світлодіодних світильників у Китаї. Ласкаво просимо, щоб придбати довговічні товари для продажу тут і отримати прайс-лист від нашої фабрики. Усі індивідуальні продукти мають високу якість та конкурентоспроможну ціну.

Особливість продукту
- Чудова продуктивність освітлення навіть на висоті 15 футів або вище з яскравістю 150 лм/Вт.
- Світлодіоди PHILIPS, кут променя 60 градусів, 90 градусів і 120 градусів.
- Багато варіантів напруги, включаючи 100-277 В, AC85-265 В і 347 В за запитом.
- економія сотень непотрібних замін і до 75% енергії.
- Високий рівень захисту IP65; доступний у вологих умовах.
Технічні характеристики:
| Ватт | 100W 150W 200W 250W 300W |
| Світлова розетка | Кільця та гачки за бажанням |
| Джерело живлення | Регулярний / Meanwell |
| Вхідна напруга | AC85-265V |
| Частота живлення | 50 / 60 Гц |
| Фактор потужності | 0.95 |
| Світлодіодний чіп | Світлодіодний чіп PHILIPS |
| Ефективність системи | 150 лм/Вт (CCT=2700-6500K) |
| Колірна температура | Теплий білий / природний білий / холодний білий (2700-6500 К) |
| CRI | Ra80 |
| Кут променя | 60 градусів / 90 градусів / 120 градусів |
| Рейтинг IP | IP65 |
| Радіатор | Товстий алюмінієвий корпус |
| Житло | ADC12-литий алюміній |
Більше деталей зображення



застосування
Ідеальне освітлення для складу/майстерні/амбару/гаража.

Популярні Мітки: 100w-300w ufo led high bay light, Китай, постачальники, виробники, фабрика, купити, ціна, найкраще, дешево, продаж, в наявності, безкоштовний зразок
Послати повідомлення
Вам також може сподобатися
-
Світлодіодні ліхтарі High Bay потужністю 100 ВтПереглянути більше> -
150 Вт Led UfoПереглянути більше> -
Світильники з високою затокоюПереглянути більше> -
Найяскравіші світлодіодні вогні високої затокиПереглянути більше> -
Очолювана Нло Хай Бей 240WПереглянути більше> -
Тьмяні вогні Високої бухтиПереглянути більше>












