Продукти
Промислове світлодіодне освітлення Linear High Bay 150 Вт
Введення продукту:

Характеристика продукту:
LED Linear High Bay виготовлено з міцного анодованого екструдованого алюмінію, тому він може впоратися з усім, що ви можете приготувати.
Тонко розроблений світильник розсіює тепло та зберігає світлодіоди всередині прохолодними та яскравими протягом багатьох років.
Широко використовується в аеропортах, автосалонах, освіті, охороні здоров’я, дистрибуції, спортзалах, промислових і складських приміщеннях, місцях відпочинку та громадських місцях.
Специфікація продукту:
| Люмен вихід | 80 Вт: 10400 лм|120 Вт: 15600 лм|150 Вт: 19500 лм|200 Вт: 26000 лм |
| Рейтинг IP | IP65 |
| Кути променя | 60 градусів 90 градусів |
| CRI | >80 |
| Ефективність | 120 лм/вт, Макс.160 лм/вт |
| CCT | 3000~6500K |
| Сертифікати | CE, RoHS |
| Світлодіодний двигун | Високоякісні мікросхеми 3030 |
| Доступні Вати | 80W, 120W, 150W, 200W |
| Фактор потужності | >0.95 |
| Температура навколишнього середовища | -20 градусів ~ плюс 50 градусів |
| Доступні напруги | AC100-240V 50/60 Гц |
Детальніше:
Розміри:




Чіпи LM80 LED SMD2835
Median useful life L70>50,000год;
L90>20,000год


Висока якість Meanwell
Драйвер HLG
IP65 водонепроникний
Без мерехтіння
Без відблисків
Гарантія 7 років


Сенсор мікрохвильової печі / Функція затемнення
(Є в наявності)
З мікрохвильовою технологією 5,8 ГГц, стабільною продуктивністю виявлення та тривалим терміном служби, використовуючи водонепроникний датчик IP65
Підтримка 1-10V автозатемнення та ON/OFF затемнення
Зона виявлення Макс. становить 16м*8м (Г*В)
монтаж

Кронштейни для поверхневого кріплення

Підвіска

настінний
Популярні Мітки: лінійне світлодіодне промислове світлодіодне освітлення 150 Вт, Китай, постачальники, виробники, фабрика, купити, ціна, найкраще, дешево, продаж, в наявності, безкоштовний зразок
-
Світлодіодна лампа з алюмінієвою трубкою високого люменуПереглянути більше> -
Світлодіодне світло ТРОФФЕРПереглянути більше> -
Вибухозахищені світлодіодні ліхтарі High BayПереглянути більше> -
Світлодіод High Bay 100 ВтПереглянути більше> -
Кукурудзяна світлодіодна лампа потужністю 36 ВтПереглянути більше> -
Світлодіодна лампа E27 зі зміною кольоруПереглянути більше>













