Продукти
Датчик руху UFO LED High Bay Light
* Ідеально підходить для сараїв, фабрик, холодильних камер, складів і великих критих приміщень.
* Надзвичайно ефективний, виробляє 26600 люменів при 140 ЛВт/Вт.
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd. є одним із найкращих виробників і постачальників датчиків руху НЛО світлодіодних світильників у Китаї. Ласкаво просимо, щоб купити довговічні товари для продажу тут і отримати прайс-лист від нашої фабрики. Усі індивідуальні продукти мають високу якість та конкурентоспроможну ціну.

Особливість продукту
* Ідеально підходить для сараїв, фабрик, холодильних камер, складів і великих критих приміщень.
* Надзвичайно ефективний, виробляє 26600 люменів при 140 ЛВт/Вт.
* Порівняно з використанням ртутних ламп, ви можете заощадити до 70% витрат на електроенергію.
Технічні характеристики:
| потужність | 150W |
| Вхідна напруга | AC100-277V / 277-480V |
| PF | >0.95 |
| Ефективність водія | >90% |
| Світловий потік | 28000 лм |
| Колірна температура | 4000K/5000K |
| CRI | Ra>70 |
| Додаткова функція затемнення | 1-10 В постійного струму |
| Кут освітлення | 92 градуси |
| Зниження яскравості світлодіода | <5%/6000 hrs |
| Трудове життя | 50 000 годин |
| Робоча температура | -30 градусів – +45 градусів |
| Рівень захисту | Вологе розташування/IP65 |
Більше деталей зображення


застосування
Ідеальне освітлення для складу/майстерні/сараю/гаража.

Популярні Мітки: датчик руху ufo led high bay light, Китай, постачальники, виробники, фабрика, купити, ціна, краще, дешево, продається, в наявності, безкоштовний зразок
-
400 Вт світлодіодні ліхтарі High BayПереглянути більше> -
500 Вт Led High Bay LightПереглянути більше> -
Приховане складське освітленняПереглянути більше> -
Складське освітленняПереглянути більше> -
Світлодіодний світлодіодний ліхтар UFO потужністю 150 Вт ...Переглянути більше> -
Світлодіодне освітлення магазину UFO High Bay LampПереглянути більше>









