Продукти
Круглі світлодіодні ліхтарі НЛО
1. Високоякісний світлодіод SMD, використовуйте джерело світлодіодів оригінальної якості. Люмен всього світильника понад 130 лм/Вт.
2. Водій Meanwell із власного заводу.
Послати повідомлення
Введення продукту

Опис продукту
1. Високоякісний світлодіод SMD, використовуйте джерело світлодіодів оригінальної якості. Люмен всього світильника понад 130 лм/Вт.
2. Водій Meanwell із власного заводу.
3. Низькопрофільна міцна опора, проста установка та обслуговування.
| Колірна температура (Кельвін): | 5700 кельвінів |
| затемнення: | 1-10V затемнення |
| Рейтинг IP: | Оцінка IP65 |
| Люмен: | 36000 люменів |
| Робоча температура: | -40 град. F до плюс 122 град. Ф |
| Замінює: | Заміна 840 Вт |
| Напруга: | 100 В - 277 Вольт |
| Потужність: | 240W |
Більше деталей зображення



застосування
1. Цехове та заводське освітлення.
2. Освітлення торгового центру.
3. Освітлення музеїв, стадіонів і спортзалів.

Популярні Мітки: круглі НЛО світлодіодні ліхтарі, Китай, постачальники, виробники, фабрика, купити, ціна, краще, дешево, продається, в наявності, безкоштовний зразок
Наступний:
Світлодіодний світильник High Bay 150W UFO
Послати повідомлення
Вам також може сподобатися
-
Ufo Led High Bay Light 200wПереглянути більше> -
Датчик паркування гараж світло світлодіодний пар щільне к...Переглянути більше> -
Led Industrial Led Leaner High Bay LightПереглянути більше> -
Алюмінієвий корпус Ufo High Bay LedПереглянути більше> -
Світлодіодне світло для взуттєвої коробкиПереглянути більше> -
Декоративні лампочкиПереглянути більше>











