Продукти
Світлодіодні ліхтарі UFO High Bay 150 Вт
1. Алюміній-лиття під тиском з поліефірним порошковим покриттям.
2. Полікарбонатні лінзи з високим -пропусканням і -УФ-променями, чудова конструкція керування температурою.
3. Енергозбереження, відсутність ультрафіолетового та інфрачервоного випромінювання, виділяє низьке тепло.
Послати повідомлення
Введення продукту
-
Представлення продукту

- особливості:
1. Алюміній-лиття під тиском з поліефірним порошковим покриттям.
2. Полікарбонатні лінзи з високим -пропусканням і -УФ-променями, чудова конструкція керування температурою.
3. Енергозбереження, відсутність ультрафіолетового та інфрачервоного випромінювання, виділяє низьке тепло.
- Специфікація:
| потужність | 60W/80W/100W/120W/150W/200W/240W/300W/400W/500W |
| Вхідна напруга | 220-240В змінного струму |
| CCT | 3000~6500K |
| Світловий потік | 150 ЛМ/Вт |
| Гарантія | 5 років |
| CRI | >0.8 |
| IP | 65 |
| матеріал | Алюмінієвий сплав |
-
Детальні зображення:


- Використання:

- Про нас:


Упаковка та доставка:

Популярні Мітки: ufo led high bay lights 150w, Китай, постачальники, виробники, фабрика, купити, ціна, краще, недорого, продаж, в наявності, безкоштовний зразок
Наступний:
UFO LED High Bay Light 150 Вт
Послати повідомлення
Вам також може сподобатися
-
Світильники для складів потужністю 300 ВтПереглянути більше> -
Комерційне промислове освітлення Висока бухта Світлодіодн...Переглянути більше> -
Світлодіодне освітлення промислових сараївПереглянути більше> -
Гіперлітовий світлодіодний Хай Бей Лайт 250 ВтПереглянути більше> -
Світлодіодний ліхтар UFO High Bay з драйвером MeanwellПереглянути більше> -
Лампа баштового крана потужністю 1000 ВтПереглянути більше>










