Продукти
0-10Світлодіодне освітлення стадіону V з можливістю затемнення
1. Енергоефективність: ці прожектори мають високу енергоефективність, споживають менше електроенергії та зменшують витрати на електроенергію.
2. Довгий термін служби: світлодіодна технологія забезпечує довший термін служби, зменшуючи витрати на обслуговування та заміну.

особливості:
1. Міцний кронштейн, більш надійна установка
2. Оптична лінза ПК, матеріал, що не жовтіє
3. Силіконова водонепроникна ущільнювальна стрічка. Матеріал стійкий до ультрафіолетового випромінювання, надійний без поломок
| потужність | 80W/100W/150W/200W/400W/500W |
| Індекс передачі кольору (Ra) | 80-83Ра 95-98Ра |
| Водонепроникний | IP65 IP66 IP67 |
| Підтримка диммера | Симистор із можливістю диммування або 0-10V диммування |
| Світлодіодний чіп | SMD2835, Epistar, Samsung, Osram, Meanwell |
| матеріал | Алюміній + кришка ПК |
| Тривалість життя (годин) | 50000 |
| PF | 0.95 |
| Вхідна напруга (В) | 85-265V AC або 100-140V AC |
| Світлодіодний драйвер | Ізольований і без мерехтіння |
Детальніше



застосування

поширені запитання:
1. Чи можу я отримати замовлення зразка світлодіодного світла?
A:Так, ми вітаємо замовлення зразка для тестування та перевірки якості. Змішані зразки прийнятні.
2. Скільки часу це займе?
A:Для зразка потрібно 2-4 робочих днів, для масового виробництва потрібно 12-18 робочих днів
3. Як товар доставляється та скільки часу потрібно для його доставки?
A: Зазвичай ми відправляємо DHL, UPS, FedEx або TNT. Зазвичай прибуття займає 3-5 днів. Авіакомпанія та морська доставка також необов'язкові.
Популярні Мітки: 0-10v диммований світлодіодний ліхтар стадіону, Китай, постачальники, виробники, фабрика, купити, ціна, найкраще, дешево, для продажу, в наявності, безкоштовний зразок
-
Світлодіодний баскетбольний ліхтарПереглянути більше> -
Світлодіодний прожектор футбольного стадіону 1000 ВтПереглянути більше> -
Морські світлодіодні прожектори 12vПереглянути більше> -
Прожектор для крикетуПереглянути більше> -
Світлодіодне світло для майданчика для крикетуПереглянути більше> -
Світлодіодний прожектор потужністю 700 ВтПереглянути більше>










