Продукти
1000 Вт світлодіодне світло стадіону
1. Використовуйте SMD 3030, який має високу ефективність яскравості 150 лм/Вт.
2.Драйвер Meanwell із широкою напругою або джерело живлення іншої марки: AC100-277V 50/60Hz.
3. Кожен модуль має 50, 55, 56, 60, 64 або 84 світлодіодні мікросхеми.
4. Додаткові кути біну: 15 градусів, 30 градусів, 60 градусів, 80 градусів і 150 градусів
5.IP65 водонепроникний, пилонепроникний, вибухозахищений та антикорозійний.

Опишіть прожектори. Чому їх називають прожекторами?
Найпоширенішим видом світильників, які використовуються для освітлення великих площ, особливо на відкритому повітрі, є прожектори, які являють собою штучні світильники з широким світлом.
Ви, безсумнівно, раніше бачили будь-яку форму зовнішнього прожектора, наприклад вуличні ліхтарі в містах. Значна кількість світла, яку можуть створювати прожектори, робить їх такими популярними. Прожектори не просто використовуються для покращення видимості гравців; вони також допомагають телевізійним трансляціям. вони ідеально підходять для освітлення величезних приміщень, наприклад, стадіонів.
Опис продукту
1. Використовуйте SMD 3030, який має високу ефективність яскравості 150 лм/Вт.
2. Драйвер Meanwell із широкою напругою або джерело живлення іншої марки: AC100-277V 50/60Hz.
3. Додаткові кути біну: 15 градусів, 30 градусів, 60 градусів, 80 градусів і 150 градусів
4. IP65 водонепроникний, пилонепроникний, вибухозахищений та антикорозійний.
| Тип продукту | Світлодіодний світильник для стадіону потужністю 1000 Вт |
| потужність | 1000W |
| Вхідна напруга | Змінний струм 100-277В 50/60 Гц |
| Люмен | 160, 000LM |
| Світлова ефективність | 160 ЛМ/Вт |
| Джерело світла | Lumileds SMD5050 |
| CRI | >80 |
| КЕЛЬВІН (CCT) | 3000K/4000K/5000K/5700K/6500K |
| Кут променя | 20 градусів / 40 градусів / 60 градусів / 90 градусів / 140×100 градусів / Молочний ПК 120 градусів |
| РЕГУЛЮВАННЯ ЗАТЕМНЕННЯ | Без затемнення / затемнення |
| Потужність драйвера | Meanwell / Sosen |
| Фактор потужності | >0.95 |
| Рейтинг IP | IP65 |
Детальніше


застосування

Як правильно вибрати світлодіодні прожектори футбольного поля?
1) Якісні світлодіодні чіпи
2) Висока світлова ефективність
3) Добре розсіювання тепла
4) Водонепроникність зовнішніх прожекторів
5) Індекс передачі кольору (CRI)
6) Швидкість відблисків (витік світла)
7) Проблема мерехтіння
Популярні Мітки: 1000 Вт світлодіодний стадіонний ліхтар, Китай, постачальники, виробники, фабрика, купити, ціна, краще, недорого, продається, в наявності, безкоштовний зразок
-
Водонепроникні прожектори футбольного стадіону 900 ВтПереглянути більше> -
Світлодіодний прожектор потужністю 1000 ВтПереглянути більше> -
Світлодіодний прожектор 300 ВтПереглянути більше> -
Спортивне поле світлодіодне спортивне освітленняПереглянути більше> -
Світлодіодні ліхтарі футбольного стадіонуПереглянути більше> -
Світильники Maxlite Led High BayПереглянути більше>











