Продукти
Освітлення арени
Послати повідомлення
Введення продукту
Особливість:
1. Наші освітлювальні прилади Arena розроблені з використанням високоефективних світлодіодних ламп, які забезпечують яскраве та рівномірне освітлення для максимальної видимості.
2. Міцна та водонепроникна конструкція нашого освітлення Arena забезпечує -тривалу роботу за будь-яких погодних умов.
3. Завдяки регульованим параметрам і параметрам дистанційного керування наші освітлювальні прилади Arena дозволяють налаштовувати рішення освітлення для будь-якої події чи місця.
Специфікація:
| потужність | 300W/400W/500W/600/800W/1000W |
| Вхідна напруга | AC90-305V 5060Hz |
| Світлова ефективність | 125- 150lm/w |
| CCT |
3000K/4000K/6500K |
| PF | >0.90 |
| CRI | > 70 |
| Тривалість життя | 50000 |
| Робоча температура | -30 ~ 50 градусів |
| IP | IP65 |
| Світлодіодний драйвер | Приймаються Meanwell та будь-які інші бренди |
| LED | SMD 2835 LED, EPISTAR або SMD 3030, Philips |
|
Регулюється затемнення |
1-10 В/DALI Додатково |
детальні зображення:



Використання:



Про нас:


Упаковка та доставка:

Популярні Мітки: освітлення арени, Китай, постачальники, виробники, фабрика, купити, ціна, краще, недорого, продам, в наявності, безкоштовний зразок
Наступний:
Вибухозахищені прожектори
Послати повідомлення
Вам також може сподобатися
-
Кукурудзяна лампа 100 ВтПереглянути більше> -
Ультрафіолетова лампочка для знищення комарівПереглянути більше> -
Лампочка 2700kПереглянути більше> -
Супер яскрава світлодіодна кукурудзяна лампочка потужніст...Переглянути більше> -
Світлодіодні лампи UV T8Переглянути більше> -
Інтегрована світлодіодна трубка V-подібної форми 8 футів ...Переглянути більше>












