Продукти
Вогні спортивного поля
1. Алюмінієвий матеріал, світло з вузьким кутом променя може бути більш сфокусованим і йти далі.
2. Водонепроникний IP65, використання всередині або на вулиці.
3. Матеріал оптичної лінзи ПК, кут променя 10 /25/60 може бути додатковим.

Наші світлодіодні прожектори економічні та ефективні для будь-яких приміщень великої площі.
Освітлення футбольних полів, освітлення полів для бейсболу, освітлення полів для софтболу, освітлення полів для футболу, освітлення полів для регбі, освітлення для легкої атлетики, освітлення для хокею на траві, освітлення для дозвілля та універсальне освітлення для спортивних полів є сферами компетенції систем освітлення.
Опис продукту
1. Алюмінієвий матеріал, світло з вузьким кутом променя може бути більш сфокусованим і йти далі.
2. Водонепроникний IP65, використання всередині або на вулиці.
3. Матеріал оптичної лінзи ПК, кут променя 10 /25/60 може бути додатковим.
4. Висока ефективність, світловий ефект досягає 140-150LM/W, 50,000годин термін служби.
| потужність | 600W |
| Вхідна напруга | Змінний струм 85~305 В 50/60 Гц |
| Колірна температура | 2700-6500K |
| Світловий ефект | 140~150 ЛМ/Вт |
| Люмен | 84,000~90,000LM |
| PF | Більше або дорівнює 0,95 |
| CRI | Ра. Більше або дорівнює 80 |
| IP | 65 |
| Кут огляду | 10 градусів 25 градусів 60 градусів |
| Матеріали | Алюміній |
| Робоча температура | -40ºC до плюс 60ºC |
| Додатки | Стадіон, зовнішнє освітлення, площа, футбольне поле тощо. |
| Час життя | 50,000 годин |
| Гарантія якості | 5 років |
| Сертифікати | CE, ROHS, EMC, LVD, ISO9001 |
Детальніше

застосування

FAQ
1. Яке освітлення використовується на спортивних майданчиках?
Розрядні ліхтарі високої інтенсивності (HID) зазвичай використовуються майже для всіх вимог до освітлення стелі на спортивних майданчиках і у внутрішніх приміщеннях. Освітлення стадіонів зазвичай споживає набагато більше енергії, ніж інші світильники зовнішнього освітлення, встановлені на знаках, вулицях і паркувальних місцях.
2. Які ліхтарі стадіону найкращі?
Світлодіодний прожектор, 600 Вт.
3.Як називаються ліхтарі великої арени?
Прожектор – це різновид штучного світла високої інтенсивності з широким променем. Коли спортивна подія на відкритому повітрі відбувається за поганого освітлення, їх часто використовують для підсвічування ігрових майданчиків.
4. Повз що гаснуть вогні на футбольному полі?
Стадіонні прожектори є найпоширенішим видом футбольного освітлення, який використовується на футбольних майданчиках, спортивних майданчиках і аренах. Клас ламп, відомих як «прожектори», виробляє світло, щоб заповнити або «затопити» велику область. Для цього можна використовувати вузькі пучки світильників, встановлені високо на стовпах, або ширококутні прожектори, розміщені поруч.
Популярні Мітки: ліхтарі для спортивного поля, Китай, постачальники, виробники, фабрика, купити, ціна, краще, дешево, продається, в наявності, безкоштовний зразок
-
Світлодіодні футбольні поля Стадіон вогніПереглянути більше> -
Освітлення поля для гольфу 400 ВтПереглянути більше> -
Охоронний прожектор Parkhurst 500 ВтПереглянути більше> -
Вогні для гри в баскетбол вночіПереглянути більше> -
Світлодіодний прожектор потужністю 500 ВтПереглянути більше> -
Продам морські прожектори 1000 ВтПереглянути більше>










