Продукти
Світлодіодний прожектор для стадіону 300 Вт
Тривала гарантія 5 років
Термін служби 50,000 годин: ГАРАНТОВАНО
Світлодіодний блок і блок живлення замінні
Чудовий радіатор
Високоякісні світлодіоди Osram або Lumileds LUXEON
Блок живлення: Meanwell
Опис продукту

IP66 Водонепроникний світлодіодний світильник з високою щоглою 1500 Вт для зовнішнього світлодіодного освітлення стадіону. Чудова система освітлення для футбольних стадіонів, арен, вокзалів, портів, промислових підприємств, а також для споруд і творів мистецтва.
Вибір світлодіодних прожекторів виробництва Benwei може заощадити багато грошей.
Специфікація
| Модель | BW-FL-300W |
| Потужність | 300W |
| Напруга | 100-277Vac 50/60Hz |
| Тип LED | SMD3030 |
| Люмен | 45,000лм |
| колірна температура | 3000K/4000K/5000K/6000K |
| CRI | >80Ra |
| Тривалість життя | 50,000год |
| Робоча темп | -4℉-104℉ |
| Кут променя | 60 градусів / 90 градусів / 70X140 |
| Матеріал корпусу | Алюміній плюс метал |
| Матеріал лінзи | ПК |
особливості
-
Тривала гарантія 5 років
-
Термін служби 50,000 годин: ГАРАНТОВАНО
-
Світлодіодний блок і блок живлення замінні
-
Чудовий радіатор
-
Високоякісні світлодіоди Osram або Lumileds LUXEON
-
Блок живлення: Meanwell
Подробиці:






ЗАСТОСУВАННЯ
- Промислові будівлі та цехи
- Склади
- Спортивні споруди
- Екстер'єри
- І багато іншого



Популярні Мітки: стадіонний світлодіодний прожектор 300w, Китай, постачальники, виробники, фабрика, купити, ціна, краще, недорого, продається, в наявності, безкоштовний зразок
-
Освітлення баскетбольного майданчика на задньому дворіПереглянути більше> -
Освітлення поля для гольфу 400 ВтПереглянути більше> -
Портативне освітлення для тенісних кортівПереглянути більше> -
Морські прожектори для човнівПереглянути більше> -
Stadium Flood LightsПереглянути більше> -
Дизайн освітлення закритого баскетбольного майданчикаПереглянути більше>









