Продукти

100 Вт--Все в-сонячні вуличні ліхтарі
1. Дуже тонкий дизайн корпусу лампи.
2. Білий, сірий, чорний три кольори необов'язкові.
Ефективність світлового потоку 3,150 лм/Вт, надзвичайно яскравий.
4. Високий коефіцієнт перетворення монокристалічних кремнієвих фотоелектричних панелей.
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd. є одним із найкращих виробників і постачальників сонячних вуличних ліхтарів потужністю 100 Вт--все в одному» в Китаї. Ласкаво просимо, щоб купити довговічні товари для продажу тут і отримати прайс-лист від нашої фабрики. Усі індивідуальні продукти мають високу якість та конкурентоспроможну ціну.

Особливості продукту:
1. Інтегрована конструкція та джерело, літієва батарея LiFePO4 високої ємності, висока енергія та тривалий термін служби, легка вага, зелений та
захист навколишнього середовища, не виробляють шкідливих речовин.
2. Імпортований світлодіодний чіп із високою світловою ефективністю, яка може досягати 180 лм/Вт, а ефективність світла всієї лампи може досягати принаймні 160 лм/Вт
3. Усі серії використовують контролер MPPT/PWM, який може збільшити ефективність заряду на 15%-30%.
Специфікація
| потужність | 100W |
| Панель сонячних батарей | 6V, 55W |
| Літієва батарея | 240 Вт·год, 3,2 В |
| CCT | 2700-6500K |
| Час зарядки | 6-8 годин |
| Час роботи | 12-15 годин (5-7 дощових днів) |
| Режим керування | Контроль часу + мікрохвильова індукція або інфрачервона індукція |
| Рейтинг IP | IP66 |
| Монтажна висота | 9-10 метрів |
| Встановлення простору між 2 лампами | 10-22 метри |
| Гарантія | 5 років |
Більше деталей зображення





застосування

Популярні Мітки: 100 Вт--сонячні вуличні ліхтарі, Китай, постачальники, виробники, фабрика, купити, ціна, найкраще, дешево, для продажу, в наявності, безкоштовний зразок
-
Світлодіодне сонячне вуличне світло 50 ВтПереглянути більше> -
Зовнішнє освітлення на сонячних батареях із дистанційним ...Переглянути більше> -
Громадський водонепроникний вуличний ліхтарПереглянути більше> -
Світлодіодний вуличний світлодіодний датчик фотоелементаПереглянути більше> -
Освітлення громадської стоянки на відкритому повітріПереглянути більше> -
Світлодіодне освітлення громадських місць для паркуванняПереглянути більше>







