Продукти

Панельні вуличні ліхтарі потужністю 120 Вт із сонячною індукцією
1,100% чистий алюміній з відмінним тепловідведенням
2.Перезаряджається. Легко змінюється через п'ять років, термін служби становить мінімум десять років
3. Стійкість до шторму 17 рівня
Послати повідомлення
Введення продукту

Особливості продукту:
1,100% чистий алюміній з відмінним тепловідведенням
2.Перезаряджається. Легко змінюється через п'ять років, термін служби становить мінімум десять років
3. Стійкість до шторму 17 рівня
4. Регульований кут 120 градусів
5. Водостійкість IP65, 5-річна гарантія
| Світлодіодний чіп: | >210 лм/вт |
| Потужність: | 120w |
| Тип зарядки: | MPPT зарядка |
| Частота: | 50-60 гц |
| Коефіцієнт потужності: | >0.90 |
| Колірна температура: | 2700~6500K |
| Світлодіодний чіп: | 448PCS OPhilips SMD3030 |
| Тривалість життя: | >50,000 годин |
| CRI: | >80 |
| Кут променя: | 120 градусів |
| Установка: | Висота 10-12 м |
| Рейтинг IP: | IP65 |
| Батарея: | літієва батарея 12.8V,75AH |
| Житло: | Оздоблення/литий алюмінієвий корпус |
| Напруга сонячної панелі: | 18V/150W |
| Розмір продукту: | 1435*400*280 мм |
| Вага нетто: | 17,5 кг |
| Розмір упаковки: | 1585*450*115 мм |
| Кількість/коробка: | 1PCS/коробка |
| Вага брутто: | 19 КГ |
| Гарантія: | 5 років |
| Час розряду: | 12 годин на ніч, може працювати протягом 3-5 дощових днів |
Більше деталей зображення



застосування
Широко використовується в громадському освітленні магістралей, доріг, вулиць, велосипедних доріжок, парковок, тротуарів, пішохідних доріжок, мостів, тунелів, площ, парків, житлових районів, промислових зон тощо.

Популярні Мітки: Вуличні ліхтарі на сонячній індукційній панелі 120 Вт, Китай, постачальники, виробники, фабрика, купити, ціна, найкраще, дешево, продаж, в наявності, безкоштовний зразок
Послати повідомлення
Вам також може сподобатися

