Продукти
Водонепроникний світлодіодний вуличний ліхтар 50 Вт IP65
Яскраве джерело світла SMD 5050
Алюмінієвий корпус з лиття під тиском, антикорозійне фарбування, антитайфун
IP65 водонепроникний для використання на вулиці
Стійкість до високих і низьких температур, захист від блискавки
Введення продукту:

Характеристики продукту:
6500 люмен яскравий світлодіодний вуличний костюм для заднього двору, саду, гаража, дитячого майданчика, автостоянки
Світлова ефективність до 130 лм/Вт
Яскраве джерело світла SMD 5050
Алюмінієвий корпус з лиття під тиском, антикорозійне фарбування, антитайфун
IP65 водонепроникний для використання на вулиці
Стійкість до високих і низьких температур, захист від блискавки
Специфікація продукту:
| Назва продукту | Вуличне світлодіодне освітлення 50 Вт |
| Потужність | 50 Вт |
| Світлодіодний чіп | SMD 5050 (висока ефективність) |
| Вхідна напруга | AC 100-265V |
| Світловий потік | 6500 лм |
| Світлова ефективність | 130 л/Вт |
| Колірна температура | 3000K - 6500K |
| IP Rated | IP65 |
| Коефіцієнт потужності | > 0.95 |
| Матеріали корпусу | Алюміній лиття під тиском |
| Робоча темп | -40 градус - плюс 60 градусів |
| Розмір тіла | 380 x 380 x 428 мм |
| Гарантія | 5 років |
| Сертифікат | ISO9001, CE, RoHs, IP66 |
| Додатки | Двір, сад, гараж, дитячий майданчик, стоянка |
Детальніше:
Достатня яскравість
Яскравість вуличних світлодіодних ліхтарів потужністю 50 Вт становить до 6500 лм, повністю відповідає вашим потребам. Без тіні, запаморочливе світло, що забезпечує чудове яскраве світло.
IP65 Водонепроникний
Рейтинг IP65 робить його надійним за будь-якої погоди для використання на вулиці. Економія понад 85 відсотків на рахунку за електроенергію.
Довговічний
Завдяки корпусу з повністю алюмінієвого сплаву цей прожектор відмінно відводить тепло, що ефективно продовжує термін його служби.
Заощаджуйте 80 відсотків на рахунках за електроенергію за освітлення. Термін служби до 50,000 годин.





Популярні Мітки: 50 Вт світлодіодний вуличний ліхтар ip65 водонепроникний, Китай, постачальники, виробники, фабрика, купити, ціна, найкраще, дешево, на продаж, в наявності, безкоштовний зразок
-
T5 5 футів люмінесцентні труби 1500 ммПереглянути більше> -
Світлодіодні сонячні вуличні вогні повеніПереглянути більше> -
Акумуляторний сонячний вуличний ліхтарПереглянути більше> -
Ip65 зовнішній сонячний вуличний ліхтар, датчик руху, 90 ...Переглянути більше> -
2х2 світлодіодні стельові панеліПереглянути більше> -
Продаж підвів Високу бухтуПереглянути більше>








