Продукти
Сонячний вуличний ліхтар потужністю 9000 Вт, 180 000 люмен вуличні ліхтарі від сутінків до світанку
Послати повідомлення
Введення продукту
Опис продукції

Маючи над-високу потужність і люмен, він працює від-мережі за допомогою сонячної енергії, усуваючи витрати на електроенергію, а його здатність працювати від-до-світанку забезпечує надійну всю-нічну яскравість для покращеної безпеки та видимості у великих відкритих просторах.
Деталі продуктів
| Колірна температура (CCT) | 3000K,4000K,5000K,6000K |
| Світлова ефективність лампи (lm/w) | 140 ЛМ/Вт |
| потужність | 50W/80W/100W/ 120W/150W/200W |
| Водостійкий | IP66 Водонепроникний |
| Світлодіодний чіп | 2835 LED, Epistar, Bridgelux, Samsung |
| матеріал | Алюмінієвий сплав + ПК лінза |
| Тривалість життя (годин) | 50000 |
| Панель сонячних батарей | Монокристалічний кремнієвий елемент |
| Акумулятор | Літієва батарея 12V |
| PF | 0.9 |

Застосування продуктів

Популярні Мітки: Сонячний вуличний ліхтар 9000 Вт, вуличні ліхтарі від сутінків до світанку 180000 люмен, Китай, постачальники, виробники, фабрика, купити, ціна, найкраще, дешево, для продажу, в наявності, безкоштовний зразок
Послати повідомлення
Вам також може сподобатися
-
Сонячне вуличне світло 12v DcПереглянути більше> -
50w вулиця світла сонячна лампаПереглянути більше> -
Вбудований акумуляторний сонячний вуличний ліхтарПереглянути більше> -
Вуличне світлодіодне сонячне світлодіодне освітлення 150 ВтПереглянути більше> -
Світлодіодний вуличний сонячний дорожній ліхтарПереглянути більше> -
Вбудоване алюмінієве світлодіодне сонячне світлоПереглянути більше>











