Продукти
Все в одному світлодіодні вуличні ліхтарі на сонячних батареях
Контролер MPPT та оригінальний світлодіодний чіп Philips з 5-річною гарантією
Види вуличних вуличних світлодіодних сонячних ламп OEM та ODM спеціально для вас
200 лм/Вт Висока яскравість
Більше 8 років досвіду створення вуличних світлодіодних ламп
Введення продукту:

Характеристики продукту:
120 Вт сонячні світлодіодні вуличні ліхтарі Чистий алюмінієвий матеріал з хорошим розсіюванням тепла
Стійкість до урагану 17 рівня
Регульований кут нахилу 120 градусів
Водонепроникність IP65, гарантія 5 років
Датчик руху 7 днів Дощовий день
Lifetime >100000 годин
Ефективність модуля до 24 відсотків досягається завдяки вдосконаленій комірці
Innovative MPPT Technology,tracking efficiency>99 відсотків
Специфікація продукту:
| модель: | BW-LK-100W |
| Led Chip Lumen: | >170 лм/вт |
| Потужність: | 100w |
| Тип зарядки: | ШІМ зарядка, 6 годин сонячного світла,3-7 дні дощу; |
| Частота: | 50-60 Гц |
| Коефіцієнт потужності: | >0.90 |
| Колірна температура: | 2700~6500K |
| Світлодіодний чіп: | Оригінальний Philips SMD3030, 150 шт |
| Час життя: | >50,000 годин |
| Розмір сонячної панелі: | Монокристал 1300*500мм |
| CRI: | >80 |
| Кут променя: | 120 градусів |
| Установка: | 10-12м висота |
| Рейтинг IP: | IP65 |
| Акумулятор: | Потрійна літієва батарея 24В, 30Ач |
| житло: | Обробка/алюмінієвий литий корпус |
| Напруга: | 18V/150W |
| Розмір продукту: | 1310*528*50 мм |
| Вага нетто: | 24 кг |
| Розмір упаковки: | 1390*568*135 мм |
| Кількість/коробка: | 1шт/коробка |
| Вага брутто: | 27 кг |
| Гарантія: | 5 років |
| Час розрядки: | Половина потужності 48 годин, повна потужність 14 годин |
Детальніше:
Китайський виробник сонячних світлодіодних вуличних ліхтарів "Все в одному" забезпечує високоякісні сонячні світлодіодні вуличні ліхтарі
Виготовлення на замовлення (OEM & ODM), від 10 Вт до 150 Вт, з конкурентоспроможною ціною, 5 років гарантії.
Оригінальний чіп Bridgelux, Philips, Osram, Nicha, CREE.
Тут має бути потрібна модель!



Сонячне світлодіодне вуличне освітлення Загальне застосування:
1. Замініть традиційну натрієву лампу високого тиску або металогалогенну лампу.
2. Широко використовується в громадському освітленні автомобільних доріг, доріг, вулиць, велосипедних доріжок,
Багато паркінгів, тротуарів, пішохідних доріжок, мостів, тунелів, скверів, парків, житлових районів, промислових районів тощо.

Популярні Мітки: все в одному світлодіодні вуличні ліхтарі на сонячних батареях, Китай, постачальники, виробники, фабрика, купити, ціна, найкраще, дешево, на продаж, в наявності, безкоштовний зразок
-
Найкращі сонячні прожекториПереглянути більше> -
Зовнішнє світлодіодне світлодіодне вуличне освітлення BW-...Переглянути більше> -
Вуличне освітлення Високоякісні світлодіодні світильники ...Переглянути більше> -
Світлодіодний світильник 60х60Переглянути більше> -
Світлодіодне прожекторне світло на відкритому повітріПереглянути більше> -
Світлодіодна лампа E14 Cool WhiteПереглянути більше>









