Продукти
Все в одній сонячній вулиці світло алюміній світлодіодні сонячні лампи вулиці
Ефективність світла до 200 лм/ж
Все в одному дизайні, простий для установки
Розумний контролер MPPT реалізує інтелектуальне управління лампами
Глибокий цикл літієвої батареї, заряджання та розряду понад 2000 разів
Регульовані монтажні кронштейни забезпечують оптимальний кут впливу сонячного світла
Монокристалічні кремнієві сонячні панелі, значно підвищуючи ефективність перетворення сонячної енергії
CE, ROHS, IP65, IK10 сертифіковані
Розумне управління: датчик денного світла, датчик руху / PIR, затемнення таймера, розумне управління Zigbee
Образ Все в одній сонячній вулиці світло алюміній світлодіодні сонячні лампи вулиці

ФункціїВсе в одній сонячній вулиці світло алюміній світлодіодні сонячні лампи вулиці
Серія PV3 все в одному інтегрованому сонячному вуличному світлі приймає комплексний дизайн, сонячну панель, літієву батарею,Контролер, Світлодіодна лампа, інтегрована в одну деталь, дуже зручна для установки клієнтам. Весь світловий ефект вуличної лампи на сонячних батареях PV3 становить 200 лм / Вт, ефект високої освітленості може гарантувати той же світловий ефект під передумовою значного зниження конфігурації системи, тим самим знижуючи вартість. ВідповідністьмонокристалічнийКремнієва панель має ефективність перетворення 23%, а літієва батарея може відповідати більш ніж 2000 циклам зарядки і розряду. Це найкращий вибір для освітлення у віддалених районах.
Вт: 10-100 Вт
Ефективність світла до 200 лм/ж
Все в одному дизайні, простий для установки
РозумнийMPPTконтролер реалізує інтелектуальне управління лампами
Глибокий цикл літієвої батареї, заряджання та розряду понад 2000 разів
Регульованиймонтажні кронштейни забезпечують оптимальний кут впливу сонячного світла
Монокристалічні кремнієві сонячні панелі, значно підвищуючи ефективність перетворення сонячної енергії
CE, ROHS, IP65,IK10Сертифікований
Розумне управління: датчик денного світла, датчик руху / PIR,Затемнення таймера, Розумне управління Zigbee
ДеталіВсе в одній сонячній вулиці світло алюміній світлодіодні сонячні лампи вулиці


| Серія No | Серія PV3 |
| Міць | 10 Вт,20 Вт, 30 Вт,40 Вт,50 Вт, 60 Вт,80 Вт,100 Вт |
| Ефективність | 200лм/вт |
| Вхідна напруга | DC12/24V |
| Специфікація акумулятора | 111-500WH |
| Характеристики сонячних панелей | Монокристалічний кремній 50 Вт/70Вт/100 Вт |
| Рейтинг IP | IP65 |
| Рейтинг ІК | IK10 |
| CCT | 3000К, 4000K, 5000K, 5700K |
| МКС | Ra>70 (за замовчуванням) / Ra>80 |
| Робоча температура | від -20 °C до + 60 °C |
| Кут балки | Тип II, Середній; Тип III, Середній; Тип V, Короткий; |
| Параметр монтажу | Опублікувати зверху, Бічний запис |
| Гарантія | 3 роки |
| Сертифікація | CE, ROHS, LM80, TM-21 |
| Контроль | Датчик руху, датчик PIR, затемнення таймера,Датчик денного світла |
Застосування Все в одній сонячній вулиці світло алюміній світлодіодні сонячні лампи вулиці


Популярні Мітки: все в одній сонячній вулиці світло алюміній під керівництвом сонячної вуличної лампи, Китай, постачальники, виробники, завод, купити, ціна, краще, дешево, для продажу, в наявності, безкоштовний зразок
-
Вуличне світлодіодне вуличне світлодіодне світлодіодне ву...Переглянути більше> -
Алюмінієве корпус сонячне світлодіодне вуличне освітлення...Переглянути більше> -
Алюмінієва світлодіодна сонячна вулична лампа потужністю ...Переглянути більше> -
Автоматичне сонячне вуличне освітлення потужністю 180 Вт ...Переглянути більше> -
Оптова Philips Все в одному сонячному світлі Інтелектуаль...Переглянути більше> -
Кукурудзяна лампа 100 ВтПереглянути більше>










