Продукти

Вуличні ліхтарі на сонячних батареях All In One
1. Легко встановити.
2. Режим датчика руху
3. Дистанційне керування

Опис продукту
1. Все в одному дизайні, простий у встановленні.
2. Розумний контролер MPPT реалізує інтелектуальне керування лампами.
3. Регульовані монтажні кронштейни забезпечують оптимальний кут сонячного світла.
| потужність | 10W,20W, 30W,40W,50W, 60W,80W,100W |
| Вхідна напруга | DC12/24V |
| Специфікація панелі сонячних батарей | Монокристалічний кремній 50W/70W/100W |
| Рейтинг IP | IP66 |
| Рейтинг IK | ІК10 |
| ЦКТ | 3000K, 4000K, 5000K, 5700K |
| МКС | Ra>80 |
| Гарантія | 5 років |
Більше деталей зображення


застосування


Факти, які слід враховувати щодо сонячних вуличних ліхтарів
Як авторитетний виробник сонячних вуличних ліхтарів, ми можемо надати різноманітні стилі та функції, включаючи затемнення за таймером, датчики руху, контроль індукції людського тіла, вітрові сонячні гібриди, гібриди змінного/постійного струму та сонячні вуличні ліхтарі з датчиками руху. Існують інші аксесуари для систем вуличного освітлення на сонячних батареях, включаючи фундаментні клітки, стовпи, дроти тощо. Ці сонячні вуличні ліхтарі мають кілька застосувань, зокрема освітлення шкільних кампусів, доріг і садів.
Популярні Мітки: сонячні вуличні ліхтарі все в одному, Китай, постачальники, виробники, фабрика, купити, ціна, найкраще, дешево, продається, в наявності, безкоштовний зразок

