Продукти

Інтегрований сонячний вуличний ліхтар
1. Встановлення: встановлення на полюсі або на руку
2. Тип батареї: LiFePO4 батарея з більш ніж 2000 разами перезарядки
3. Тип сонячної панелі: моно сонячна панель з ефективністю 20%.
4.Люмени: вихід 200 лм/Вт.
Послати повідомлення
Введення продукту

Особливості продукту:
1. Встановлення: встановлення на полюсі або на руку
2. Тип батареї: LiFePO4 батарея з більш ніж 2000 разами перезарядки
3. Тип сонячної панелі: моно сонячна панель з ефективністю 20%.
4. Люмени:Потужність 200 л/Вт.
5. Робоча модель: мікрохвильова індукція + сегментований контроль часу + інтелектуальне керування
6. Тривалість: 3-5 дощових днів
7.Working life:>500000 годин
| Світлодіодний чіп: | >210 лм/вт |
| Потужність: | 120w |
| Тип зарядки: | MPPT зарядка |
| Частота: | 50-60 гц |
| Коефіцієнт потужності: | >0.90 |
| Колірна температура: | 2700~6500K |
| Світлодіодний чіп: | 448ШТ ОФІЛІПС SMD3030 |
| Тривалість життя: | >50,000 годин |
| CRI: | >80 |
| Кут променя: | 120 градусів |
| Установка: | Висота 10-12 м |
| Рейтинг IP: | Ступінь захисту IP65 |
| Батарея: | літієва батарея 12.8V,75AH |
| Житло: | Оздоблення/литий алюмінієвий корпус |
| Напруга сонячної панелі: | 18V/150W |
| Розмір продукту: | 1435*400*280 мм |
| Вага нетто: | 17,5 кг |
| Розмір упаковки: | 1585*450*115 мм |
| Кількість/коробка: | 1PCS/коробка |
| Вага брутто: | 19 КГ |
| Гарантія: | 5 років |
| Час розряду: | 12 годин на ніч, може працювати протягом 3-5 дощових днів |
Більше деталей зображення



застосування

Популярні Мітки: інтегрований сонячний вуличний ліхтар, Китай, постачальники, виробники, фабрика, купити, ціна, найкраще, дешево, продається, в наявності, безкоштовний зразок
Послати повідомлення
Вам також може сподобатися

