Продукти
IP65 Вбудоване зовнішнє сонячне світло
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd. є одним із найкращих виробників і постачальників інтегрованого зовнішнього сонячного світильника IP65 у Китаї. Ласкаво просимо, щоб купити довговічні товари для продажу тут і отримати прайс-лист від нашої фабрики. Усі індивідуальні продукти мають високу якість та конкурентоспроможну ціну.
Особливість:
1. Цей вбудований зовнішній сонячний світильник IP65 забезпечує надійне та ефективне освітлення будь-якого зовнішнього простору, від садів до доріжок.
2. Завдяки міцному та стійкому-до погодних умов дизайну це сонячне освітлення здатне протистояти суворим зовнішнім умовам, забезпечуючи-тривалу та надійну роботу.
3. Цей інтегрований зовнішній сонячний ліхтарик IP65, що легко встановлюється та не потребує обслуговування, є зручним та екологічним -рішенням для освітлення ваших приміщень.
Специфікація:
| Колірна температура (CCT) | 3000K, 4000K, 5000K, 6000K |
| Світлова ефективність (lm/w) | 140 ЛМ/Вт |
| потужність | 50W/100W/150W/200W |
| Водостійкий | IP66 Водонепроникний |
| Світлодіодний чіп | 2835 LED, Epistar, Bridgelux, Samsung |
| матеріал | Алюмінієвий сплав + ПК лінза |
| Панель сонячних батарей | Монокристалічний кремнієвий елемент |
| Акумулятор | Літієва батарея 12V |
| PF | 0.9 |
| Гарантія | 3 роки |
| Час зарядки | 7 годин |
| Час розрядки | Економічна модель: 3-5 дощових днів |
| Режим роботи | датчик PIR |
Детальні зображення:



Використання:


Про нас:


Упаковка та доставка:

Популярні Мітки: ip65 інтегрований зовнішній сонячний світильник, Китай, постачальники, виробники, фабрика, купити, ціна, найкраще, дешево, для продажу, в наявності, безкоштовний зразок
-
Світлодіодна вулична дорожня сонячна лампаПереглянути більше> -
Вбудований сонячний світлодіодний вуличний ліхтарПереглянути більше> -
Зовнішнє освітлення Led Shoe BoxПереглянути більше> -
Зовнішній фотоелемент світлодіодний вуличний ліхтарПереглянути більше> -
Сонячний вуличний ліхтар 140 Вт 14000 люменПереглянути більше> -
Вуличне світло на сонячних батареяхПереглянути більше>












