Продукти

Потужне та довговічне сонячне вуличне освітлення
1. Сонячні паркувальні ліхтарі створюють надзвичайно яскраве освітлення для великої площі, використовуючи 279 світлодіодів у своїй конструкції. Сонячна енергія забезпечує надзвичайно яскраве світло, а використання відновлюваних джерел енергії означає відсутність щомісячних рахунків за комунальні послуги.

Опис продукту
Економний, простий в установці
Все в одному інтегровано з двосторонньою сонячною панеллю зверху та знизу для швидшого часу заряджання
Алюмінієва основа лампи та герметична лінза з відмінним тепловідведенням
Герметичні лінзи виготовлені з міцного ПК із захистом від ультрафіолету, стійкі до старіння та ударів
Світло автоматично включається в сутінках і вимикається на світанку
Батарея глибокого циклу, заряджання та розряджання понад 2000 разів, безперервна робота 2-3 дощових днів у інтелектуальному режимі
Відстежуйте максимальну точку потужності відповідно до зміни погоди, рівень зарядки 30%
| Колірна температура (CCT) | 3000K,4000K,5000K,6000K |
| Світлова ефективність лампи (lm/w) | 140 ЛМ/Вт |
| потужність | 50W/80W/100W/ 120W/150W/200W |
| Водонепроникний | IP66 Водонепроникний |
| Світлодіодний чіп | 2835 LED, Epistar, Bridgelux, Samsung |
| матеріал | Алюмінієвий сплав + ПК лінза |
| Тривалість життя (годин) | 50000 |
| Сонячна панель | Монокристалічний кремнієвий елемент |
| Акумулятор | Літієва батарея 12V |
| ПФ | 0.9 |
| Гарантія | 3 роки |
| Час зарядки | 7 годин |
| Час розрядки | Модель збереження: 3-5 дощових днів |
| Режим роботи | датчик PIR |
Більше деталей зображення




ПОШИРЕНІ ЗАПИТАННЯ
1. Які світлодіодні чіпи ви використовуєте в сонячних вуличних ліхтарях для садів?
Ми використовуємо Epistar, Cree, Edison, Sanan тощо.
2. Ви надаєте безкоштовні зразки?
Ми можемо надати 2 безкоштовні зразки нашого сонячного вуличного освітлення для саду, і покупець повинен оплатити транспорт.
3. Як щодо часу доставки?
Зразки потребують 1-2 днів, а пакетні замовлення — 5-10 днів. Залежить від кількості замовлення.
Популярні Мітки: потужний і довговічний сонячний вуличний ліхтар, Китай, постачальники, виробники, фабрика, купити, ціна, краще, дешево, продається, в наявності, безкоштовний зразок

