Продукти
Вуличний ліхтар сонячної панелі з дистанційним керуванням
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd. є одним із найкращих виробників і постачальників сонячних панелей вуличного освітлення з дистанційним керуванням у Китаї. Ласкаво просимо, щоб купити довговічні товари для продажу тут і отримати прайс-лист від нашої фабрики. Усі індивідуальні продукти мають високу якість та конкурентоспроможну ціну.
Особливість:
1. Вуличний ліхтар із панелями сонячних батарей із дистанційним керуванням, який ми надаємо, забезпечує зручне та ефективне освітлення громадських місць на вулиці.
2. За допомогою пульта дистанційного керування ви матимете можливість просто змінювати яскравість, а також налаштування вуличного освітлення.
3. Використовуйте енергію сонця за допомогою нашої сонячної панелі, яка дбайливо ставиться до навколишнього середовища та забезпечує вас стійкою енергією для задоволення ваших вимог щодо зовнішнього освітлення.
Специфікація:
| Колірна температура (CCT) | 3000K, 4000K |
| Світлова ефективність (lm/w) | 140 ЛМ/Вт |
| потужність | 50W/100W |
| Водостійкий | IP66 Водонепроникний |
| Світлодіодний чіп | 2835 LED, Epistar, Bridgelux, Samsung |
| матеріал | Алюмінієвий сплав + ПК лінза |
| Панель сонячних батарей | Монокристалічний кремнієвий елемент |
| Акумулятор | Літієва батарея 12V |
| PF | 0.9 |
| Гарантія | 3 роки |
| Час зарядки | 7 годин |
| Час розрядки | Економічна модель: 3-5 дощових днів |
| Режим роботи | датчик PIR |
Детальні зображення:



Використання:


Про нас:


Упаковка та доставка:

Популярні Мітки: сонячні панелі вуличного світильника з дистанційним керуванням, Китай, постачальники, виробники, фабрика, купити, ціна, краще, недорого, продається, в наявності, безкоштовний зразок
-
Світлодіодне сонячне вуличне світло 50 ВтПереглянути більше> -
Світлодіодне освітлення коробки для взуття на парковціПереглянути більше> -
Сенсорне світлодіодне освітлення паркінгуПереглянути більше> -
Індукційний радар вуличних сонячних ліхтарівПереглянути більше> -
Водонепроникні сонячні проекційні світильники на велику в...Переглянути більше> -
Придорожні ліхтарі-на сонячних батареяхПереглянути більше>












