Продукти
Тимчасовий світлодіодний робочий ліхтар High Bay
1. Насолоджуйтесь кращою продуктивністю освітлення, одночасно знижуючи викиди вуглецю.
2.Підключається та портативний, ідеально підходить для майстерень, будівельних майданчиків тощо!
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd. є одним із найкращих виробників і постачальників тимчасових світлодіодних робочих світильників у Китаї. Ласкаво просимо, щоб придбати довговічні товари для продажу тут і отримати прайс-лист від нашої фабрики. Усі індивідуальні продукти мають високу якість та конкурентоспроможну ціну.

Особливості продукту:
IP65 Оцінка водонепроникності на вулиці
Має 3-контактний заземлений шнур живлення довжиною 10 футів.
Захист від перенапруги 6000 В
Кут променя 360 градусів
Специфікація
| Номінальна потужність Вт | 100W |
| Вхідна напруга | 100-277 В змінного струму/50-60 Гц / 200-480 В змінного струму/50-60 Гц |
| Світловий потік | 13000 лм |
| Заміна | 300 Вт MH/HPS |
| Сертифікат | CE ROHS; ETL DLC очікує на розгляд |
| Водій | Внутрішнє джерело живлення |
| Кут променя | 360 градусів |
| Джерело світла/лічильник | Світлодіод SMD2835 |
| Індекс передачі кольору (CRI) | Ra > 80 |
| Робоча температура | -40 градусів ~ 45 градусів |
| Цоколь лампи | Установка гачка |
Детальні зображення:



застосування

Популярні Мітки: тимчасовий світлодіодний робочий світильник High Bay, Китай, постачальники, виробники, фабрика, купити, ціна, найкраще, дешево, для продажу, в наявності, безкоштовний зразок
-
Світлодіодні ліхтарі док-станції для завантаженняПереглянути більше> -
Світлодіодний будівельний підвісний робочий світильникПереглянути більше> -
150 Вт світлодіодний тимчасовий робочий світильник з кліткоюПереглянути більше> -
20W 110v Тимчасове освітлення майданчикаПереглянути більше> -
Перезаряджуваний портативний світлодіодний ліхтар потужні...Переглянути більше>








