Продукти
Портативна сонячна світлодіодна робоча лампа
【СУПЕР ЯСКИЙ та захист навколишнього середовища】 50 Вт сонячний світлодіодний робочий світильник високої яскравості. Ця портативна лампа використовує сонячну енергію для зарядки. Коли виходите на вулицю вдень, увімкніть світло, він автоматично зарядиться, а індикатор зарядки загориться.
【4 Модель освітлення】Висока яскравість, середня яскравість, низька яскравість і спалах SOS. Ви можете налаштувати режим освітлення відповідно до різних випадків.
【Водонепроникний і портативний】 Водонепроникний рейтинг, переконайтеся, що акумуляторна робоча лампа працює добре в дощовий день. (Не дозволяйте воді потрапляти в порт USB.)
【Power Bank】Цю робочу лампу можна не тільки заряджати, але й використовувати як павербанк. Оснащений USB-кабель можна підключити до телефону та інших пристроїв для зарядки.
【Широке застосування】 Ви використовуєте його для кемпінгу, походів, риболовлі, барбекю, ремонту автомобілів, вантажівок, магазинів, робочих місць, дослідження та інших видів активного відпочинку.
портативний сонячний світлодіодний робочий світильник
Опис продукту:
【СУПЕР ЯСКИЙ та захист навколишнього середовища】 50 Вт сонячний світлодіодний робочий світильник високої яскравості. Ця портативна лампа використовує сонячну енергію для зарядки. Коли виходите на вулицю вдень, увімкніть світло, він автоматично зарядиться, а індикатор зарядки загориться.
【4 Модель освітлення】Висока яскравість, середня яскравість, низька яскравість і спалах SOS. Ви можете налаштувати режим освітлення відповідно до різних випадків.
【Водонепроникний і портативний】 Водонепроникний рейтинг, переконайтеся, що акумуляторна робоча лампа працює добре в дощовий день. (Не' не пускайте воду в порт USB.)
【Power Bank】Цю робочу лампу можна не тільки заряджати, але й використовувати як павербанк. Оснащений USB-кабель можна підключити до телефону та інших пристроїв для зарядки.
【Широке застосування】 Ви використовуєте його для кемпінгу, походів, риболовлі, барбекю, ремонту автомобілів, вантажівок, магазинів, робочих місць, дослідження та інших видів активного відпочинку.
Специфікація:
| НАЗВА ПРОДУКТУ | Багатофункціональний SolarFloodLight |
| МАТЕРІАЛЬНИЙ | ABS |
| НОМЕР ТОВАРУ | BW-MF01 |
| ПОТУЖНІСТЬ | 50w |
| РОЗМІР ЛАМПИ | 17,2*6,2*22,2 см |
| Світлодіодні мікросхеми | SMD2835 210шт{{2}}30шт червоний+синій |
| АККУМУЛЯТОР | Полімерна батарея 6В |
| КОЛІР | 6000-6500K |
| IP | IP65 |
| ЧАС ЗАРЯДКИ | 8-10H |
| РОБОЧА ГОД | факел 8-10 годин, прожектор 3-5 годин, спалах 30 годин, синій зуб 5-8 годин |
| ГАРАНТІЯ | 3 роки |






Популярні Мітки: портативний сонячний світлодіодний робочий світильник, Китай, постачальники, виробники, фабрика, купити, ціна, найкраще, дешево, на продаж, в наявності, безкоштовний зразок
-
Ufo Led High Bay Light 200wПереглянути більше> -
Світлодіодна лампа потужністю 20 ВтПереглянути більше> -
ІНТЕГРОВАНА світлодіодна трубка T5 12 дюймівПереглянути більше> -
Світлодіодні стельові ліхтаріПереглянути більше> -
Lifepo4 літієвий залізофосфатний акумулятор 24 В 100 А / годПереглянути більше> -
100ah Lifepo4 12vПереглянути більше>












