Найкращі світлодіодні ліхтарі стадіону

Ви можете шукати яскраве світло для того ж, якщо у вас є великий газон, автостоянка, стадіон або інша подібна територія. Таке яскраве освітлення має вирішальне значення для того, щоб все було видно вночі. Якщо ви шукаєте щось подібне, подумайте про вибір одного з найкращих світлодіодних ліхтарів для стадіону, наведених нижче, які були вибрані на основі таких критеріїв:
Вихідна потужність: ви б хотіли, щоб ваші світлодіодні ліхтарі були досить потужними, якщо ви встановлюєте їх на стадіоні чи ігровому полі. Настійно рекомендується перевіряти вихідну потужність, щоб переконатися в тому ж, оскільки світлодіодний ліхтар із вихідною потужністю 600 Вт буде значно потужнішим, ніж той, що має вихідну потужність 300 Вт.
Вихідна яскравість: на додаток до вихідної потужності, ви також можете переглянути рейтинг яскравості світлодіодного ліхтаря стадіону, щоб побачити, наскільки добре він працює. Для цього доступні такі показники, як 20 000, 40 000 і навіть 50 000 люмен, причому найвищий рейтинг 50 000 люмен забезпечує найяскравіший вихід.
Колірна температура: хоча це не впливає на ефективність світлодіодного освітлення стадіону, воно впливає на те, як все виглядає. Це пов’язано з тим, що, коли мова йде про достатню видимість у таких місцях, як стадіони, світлодіодне освітлення стадіону 6000K матиме холодний білий вихід, який виглядає краще, ніж колірна температура 4000K або подібна.
Вибираючи найкращі світлодіодні ліхтарі для стадіону, є ще багато інших речей, про які слід подумати та мати на увазі. Наприкінці цього списку ви зможете вибрати ідеальний, тому що ми також надали значні поширені запитання щодо різних світлодіодних ліхтарів стадіону.
Питання щодо найкращих світлодіодних ліхтарів для стадіону
1. Де повинні бути встановлені світлодіодні ліхтарі стадіону?
Настійно рекомендується розміщувати такі потужні ліхтарі на висоті під час їх використання, оскільки вони розроблені для освітлення величезних просторів, таких як стадіони. Або використовуйте високі стовпи для тієї ж мети, або встановіть світлодіодні ліхтарі на стадіоні на вершині високої будівлі.
2. Чи можна регулювати кут нахилу світлодіодних ліхтарів стадіону?
На ринку є багато світлодіодних ліхтарів для стадіонів, які мають вбудовані хомути, які дозволяють змінювати кут світла. За допомогою цього ярма ці світлодіодні ліхтарі стадіону можуть бути спрямовані вгору або вниз для належного освітлення.
3. Як живляться світлодіодні ліхтарі стадіону?
У той час як більшість світлодіодних ліхтарів стадіонів живляться від електромережі через розетку змінного струму, деякі світлодіодні ліхтарі стадіонів також можуть мати сонячні панелі. Ці сонячні панелі дають змогу розгортати світлодіодні ліхтарі стадіону будь-де, не покладаючись на електроенергію з мережі.
Світлодіодне світло для стадіону 1200 Вт
особливості:
● Світлодіодне освітлення стадіону використовує високоякісний алюмінієвий корпус з хорошим розсіюванням тепла, стійкістю до стиснення та зносу, колір ніколи не зникає.
● Невелика вага для транспортування, професійний оптичний дизайн, простий у встановленні та використанні, безпечний і надійний.
Надзвичайно довгий термін служби зменшує частоту повторних ламп, висока теплопровідність, низьке виділення тепла та відсутність теплових пошкоджень для досягнення ідеального
освітлення дисплея.
● Низьке енергоспоживання, може найкраще заощадити енергію та витрати на обслуговування. У порівнянні з традиційними освітлювальними приладами можна заощадити на 80 відсотків більше енергії.
● Надзвичайна стійкість до корозії протягом 5000- годин випробування сольовим туманом, 5 років гарантії.
Специфікація:
| Пункт №. | BW-SD4 |
| Вхідна напруга | AC85-265V, 400 В |
| Потужність | 1200W |
| Світловий потік | 180,000 люмен |
| Світлова ефективність | 150 ЛМ/Вт |
| Джерело світла/кількість світлодіодів | Philips SMD 3030/ 360шт |
| CCT | 2700K/ 4000K/ 5000K/ 5700K/ 6500K |
| Кут променя | 30 градусів / 60 градусів / 90 градусів |
| Фактор потужності | >0.95 |
| Параметри датчика з можливістю затемнення | Без затемнення / 0-10V з можливістю затемнення/DALI |
| Рейтинг IP | IP66 |
| CRI | >70 |
| Робоча температура / вологість | -45 до плюс 50 градусів C / @Ta=25 градусів C |
| Гарантія | 5 років гарантії |
| Номінальний термін служби | 50,000 плюс годин |





