Продукти
0.2W 2835 SMD світлодіодний чіп
Діапазон потужності: {{0}}.2 Вт, 0,5 Вт, 1 Вт, 1,5 Вт, 2 Вт Розсіювана потужність.
Пряма напруга: 3В, 6В, 9В, 18В, 36В.
Прямий струм: 30 мА, 60 мА, 100 мА, 150 мА, 350 мА.
Індекс передачі кольору: Ra80, Ra90, Ra95, Ra98, 99Ra.
Висока світловіддача: доступно 220 лм/Вт.
0.2W 2835 smd світлодіодний чіп

Технічні характеристики:
Особливість:
1. Низьке енергоспоживання
2. Довгий термін служби надійної якості
3. Доступний на стрічці та бобіні
4. Відповідає RoHS
5. Підходить для всіх методів складання SMT
6. Широкий кут огляду
7. Дріт із чистого золота 99,9 відсотків
| Тип | 2835 SMD LED 0.2W |
| Назва продукту | 2835 SMD LED 0.2W білий колір 3V |
| Матеріал мікросхеми | InGaN |
| Випромінюючий колір | Червоний, жовтий, синій, зелений, білий, рожевий, УФ, оранжевий, RGB |
| Напруга (В): | 2.8 - 3.4 V 6V 9V 18V |
| потужність | 0.2 Вт |
| Розсіювання потужності | 0.1 |
| Кут огляду (градус) | 120 градусів |
| Прямий струм (мА) | 30-150 мА |
| Зворотний струм (мкА) | 10 uA |
| Гарантія | 2 роки |
| Упаковка | 4000 шт/рулон |
| застосування | Світлодіодна стрічка, світлодіодний модуль, світлодіодна трубка, світлодіодна панель, світлодіод |
Більше картинок:










Наші послуги та сила
Ми працюємо в цій галузі 12 років, у нас є професійний QC QA з великим досвідом роботи в нашій компанії.
Ми можемо виготовити готову продукцію за дуже низькою ціною.
Наш пакет може бути гнучким, ми можемо розмістити наклейку клієнта та логотип на упаковці.
У нас є велика кількість на складі, ми можемо організувати доставку в короткий термін після оплати.
Популярні Мітки: 0.2w 2835 smd світлодіодний чіп, Китай, постачальники, виробники, фабрика, купити, ціна, найкраще, дешево, для продажу, в наявності, безкоштовний зразок








