Продукти
Світлодіодні стрічки 12 В RGBW IP65
- Поставляється з власним драйвером для легкого встановлення
- Можна вирізати відповідно до будь-якого розміру чи простору
- Енергоефективний та економічно вигідний

особливості:
1. Ця світлодіодна стрічка оснащена гібридними світлодіодними чіпами білого та змінного кольору, що ідеально підходить, коли потрібні обидва світлові ефекти.
2. Наша світлодіодна стрічка RGBW оснащена новітнім інтегрованим світлодіодом, що забезпечує чудове поєднання кольорів і насиченість кольорів порівняно з окремими чіпами RGB і White. Складається з 60 світлодіодів RGBW на метр. Світлодіоди встановлені на білій друкованій платі (друкованій платі). Наші стрічкові світильники RGBW мають самоклеючу основу 3M для легкої установки.
Специфікація
| Вхідна напруга | 12 В постійного струму |
|---|---|
| Регулюється затемнення | Так |
| Колір | Різні, залежно від використовуваного контролера. |
| Кут променя | 120 градусів |
| Довжина кабелю | 300 мм |
| Рейтинг водонепроникності | IP65 |
| Ширина | 12 мм |
| Товщина | 3 мм |
| Гарантія | 5 років |
Більше картинок




Додатки

Популярні Мітки: Світлодіодні стрічки 12v rgbw ip65, Китай, постачальники, виробники, фабрика, купити, ціна, краще, недорого, продаж, в наявності, безкоштовний зразок
-
SMD світлодіодПереглянути більше> -
2000-3500K 2835 SMD світлодіодний чіпПереглянути більше> -
Високоякісний світлодіодний чіп SMD 2835Переглянути більше> -
Світлодіодний бісерний чіп для прожектора своїми рукамиПереглянути більше> -
Теплий білий світлодіод SMDПереглянути більше> -
Світлодіодні стрічки для стелі з драйверомПереглянути більше>









