Продукти
Стрічка навколишнього освітлення
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd. є одним із найкращих виробників і постачальників смуг зовнішнього освітлення в Китаї. Ласкаво просимо, щоб купити довговічні товари для продажу тут і отримати прайс-лист від нашої фабрики. Усі індивідуальні продукти мають високу якість та конкурентоспроможну ціну.
Особливість:
1. Смуга навколишнього освітлення здатна створити приємне та привабливе середовище в будь-якому просторі, таким чином сприяючи загальному покращенню настрою.
2. Використовуйте м’яке світло, яке створює смуга навколишнього освітлення, щоб створити приємну атмосферу, яка сприяє відпочинку.
3. У вас є можливість налаштувати освітлення відповідно до будь-якої події чи настрою завдяки легкості, з якою ви можете змінювати яскравість і колір.
Специфікація:
| потужність | 10 Вт на метр |
| Рейтинг IP | Водонепроникність IP40 або IP65 |
| Вхідна напруга | 85-265 В або 12/24 В постійного струму |
| CRI | CRI>80 or CRI >95 |
| Світлова ефективність | 110-1201m/W |
| Робоча температура | -20C" 50C |
| Розмір | 5000* 5 мм, ширина 5 мм |
| Колірна температура (CCT) | 3000K, 4000K, 5000K, 6000K, червоний, синій, зелений, жовтий |
| LED | 240PCS 2835 LED, Epistar & Samsung |
| матеріал | ПВХ +LED |
| Гарантія | 5 років |
| КОНТРОЛЬ | Дистанційне керування |
Детальні зображення:




Використання:



Про нас:


Упаковка та доставка:

Популярні Мітки: Стрічка зовнішнього освітлення, Китай, постачальники, виробники, фабрика, купити, ціна, краще, дешево, продам, в наявності, безкоштовний зразок
-
0.5 Вт SMD 2835 LED ChipПереглянути більше> -
Теплий білий світлодіод SMD 1WПереглянути більше> -
Високопотужний білий світлодіод Epistar ChipПереглянути більше> -
Smd Led проектиПереглянути більше> -
Світлодіодна стрічка 24v DC IP20Переглянути більше> -
Гнучка УФ світлодіодна стрічка 24 ВПереглянути більше>












