Продукти
Elegant Ambiance Strip Light
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd. є одним із найкращих виробників і постачальників елегантних світлодіодних смуг у Китаї. Ласкаво просимо, щоб купити довговічні товари для продажу тут і отримати прайс-лист від нашої фабрики. Усі індивідуальні продукти мають високу якість та конкурентоспроможну ціну.
Особливість:
1. Elegant Ambiance Strip Light здатний створити елегантне та розкішне середовище в будь-якому місці.
2. Завдяки обтічній формі та високо-якісним будівельним матеріалам цей світлодіодний світильник додасть вишуканості вашому дому чи офісу.
3. Ваше оточення буде освітлено елегантним світлом, і ви зможете насолоджуватися атмосферою, яка є затишною та приємною.
Специфікація:
| потужність | 10 Вт на метр |
| Рейтинг IP | Водонепроникність IP40 або IP65 |
| Вхідна напруга | 85-265 В або 12/24 В постійного струму |
| CRI | CRI>80 or CRI >95 |
| Світлова ефективність | 110-1201m/W |
| Робоча температура | -20C" 50C |
| Розмір | 5000* 5 мм, ширина 5 мм |
| Колірна температура (CCT) | 3000K, 4000K, 5000K, 6000K, червоний, синій, зелений |
| LED | 240PCS 2835 LED, Epistar & Samsung |
| матеріал | ПВХ +LED |
| Гарантія | 5 років |
| КОНТРОЛЬ | Дистанційне керування |
Детальні зображення:




Використання:



Про нас:


Упаковка та доставка:

Популярні Мітки: елегантний світлодіодний світлодіод, Китай, постачальники, виробники, фабрика, купити, ціна, краще, дешево, продається, в наявності, безкоштовний зразок
-
Світлодіодний діодПереглянути більше> -
9v SMD світлодіодний чіп 2835Переглянути більше> -
ІЧ світлодіод SMD модульПереглянути більше> -
Світлодіодна стрічка середнього виходу 2835 24VПереглянути більше> -
IP65 Ultra High Bright Світлодіодна стрічка SMD2835Переглянути більше> -
Світильники для торгового центруПереглянути більше>












