Продукти
Гнучка світлодіодна стрічка SMD жовтого кольору IP65
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd. є одним із найкращих виробників і постачальників гнучких світлодіодних смуг ip65 жовтого кольору smd у Китаї. Ласкаво просимо, щоб купити довговічні товари для продажу тут і отримати прайс-лист від нашої фабрики. Усі індивідуальні продукти мають високу якість та конкурентоспроможну ціну.
Особливість:
- Гнучка світлодіодна стрічка SMD жовтого кольору зі стандартом IP65 виготовлена з високо-якісних компонентів, щоб гарантувати її довговічність-і продовжувати працювати протягом тривалого періоду часу.
- Конструкція цієї світлодіодної стрічки є гнучкою, що дозволяє без зусиль згинати та формувати її, щоб вона відповідала будь-якій ділянці чи поверхні.
- Ця світлодіодна стрічкаідеально підходить для того, щоб привнести сплеск кольору та атмосфери в будь-який внутрішній або відкритий простір завдяки своєму блискучому жовтому кольору та класифікації IP65, що вказує на його водонепроникність.
Специфікація:
| потужність | 10 Вт на метр |
| Рейтинг IP | Водонепроникність IP40 або IP65 |
| Вхідна напруга | 85-265 В або 12/24 В постійного струму |
| CRI | CRI>80 or CRI >95 |
| Світлова ефективність | 110-1201m/W |
| Робоча температура | -20C" 50C |
| Розмір | 5000* 5 мм, ширина 5 мм |
| Колірна температура (CCT) | 3000K, 4000K, 5000K, червоний, синій |
| LED | 240PCS 2835 LED, Epistar & Samsung |
| матеріал | ПВХ +LED |
| Гарантія | 5 років |
| КОНТРОЛЬ | Дистанційне керування |
Детальні зображення:




Використання:



Про нас:


Упаковка та доставка:

Популярні Мітки: ip65 жовтого кольору гнучка smd світлодіодна стрічка, Китай, постачальники, виробники, фабрика, купити, ціна, найкраще, дешево, продаж, в наявності, безкоштовний зразок












