Продукти
Водонепроникні світлодіодні стрічки 5050
1. Висока яскравість: зі світлодіодами SMD 5050 ця зовнішня світлодіодна стрічка випромінює яскраве яскраве світло, яке ідеально підходить для освітлення ваших відкритих просторів.
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd. є одним із найкращих виробників і постачальників водонепроникних світлодіодних стрічок 5050 у Китаї. Ласкаво просимо, щоб придбати довговічні товари для продажу тут і отримати прайс-лист від нашої фабрики. Усі індивідуальні продукти мають високу якість та конкурентоспроможну ціну.

особливості:
1. Завдяки 5050 світлодіодам SMD ця зовнішня світлодіодна стрічка яскраво освітлює місця на вулиці.
2. Цей енергозберігаючий світлодіод споживає менше електроенергії, ніж лампи розжарювання або флуоресцентні лампи, зменшуючи витрати енергії.
3. Стрічка світла адаптується до будь-якої форми чи дизайну. Він водонепроникний, що робить його чудовим для використання на вулиці.
Специфікація
| світлодіодний тип | 5050 SMD |
| Колір | Білий (6000K) |
| Ширина смуги | 15 мм |
| Загальна ширина | 17 мм |
| Вхідна напруга | 12 В постійного струму |
| Кількість світлодіодів | 120 світлодіодів/м, 600 світлодіодів/рулон |
| Довжина | 16,4 футів/5 м |
| Кут огляду | 120 градусів |
| Робоча температура | -20 ~ 50 градусів |
| Яскравість | 1440 люмен/метр |
| Рейтинг IP | Водонепроникний IP67, підходить для зовнішнього та внутрішнього використання |
Більше картинок




Додатки

Популярні Мітки: Світлодіодні стрічки 5050 водонепроникні, Китай, постачальники, виробники, фабрика, купити, ціна, краще, дешево, продається, в наявності, безкоштовний зразок
-
Smd Led Rgb 5050Переглянути більше> -
Світлодіодний модуль RgbПереглянути більше> -
Світлодіодна стрічка SMD5050 RGBПереглянути більше> -
SMD 5050 24V Rgbw світлодіодні стрічкиПереглянути більше> -
Світлодіодні стрічки з високим CRI 95+ 5050 12VПереглянути більше> -
Водонепроникна світлодіодна стрічка High CRI 95+ 5050 12VПереглянути більше>









