Продукти
Світлодіодні трекові світильники Підвісні світильники для ванної кімнати
1. Товстий-корпус лампи для лиття під тиском для хорошого розсіювання тепла.
2. Глибоке джерело світла, поглинає розсіяне світло, м’який світловий ефект проти - відблисків.
-
Представлення продукту

- особливості:
1. Товстий-корпус лампи для лиття під тиском для хорошого розсіювання тепла.
2. Глибоке джерело світла, поглинає розсіяне світло, м’який світловий ефект проти - відблисків.
- Специфікація:
| потужність | 10W 12W 15W 20W 30W |
| Вхідна напруга | AC85-265V |
| CCT | 3000K/ 4000K/ 5000K/ 6000K |
| Житло | Чорний або білий доступний |
| Тривалість життя | 5000 |
| Світлова ефективність | 140-160 лм/вт |
| IP | 40 |
| PF | >0.90 |
| Регулюється затемнення | так |
| застосування | Резиденція/офіс/Музей/Галерея/Роздрібний магазин/ Виставковий зал |
| Гарантія | 5 років |
-
Детальні зображення:



- Використання:

- Про нас:


Упаковка та доставка:

FAQ
Q1: Чи можу я замовити зразки світлодіодних ліхтарів?
Відповідь: Так. Ми вітаємо замовлення зразків для тестування та перевірки якості. Змішані зразки прийнятні.
Q2: У мене немає стельової сітки, чи можу я використовувати ваш продукт?
Відповідь: Так, ми надаємо монтажні рішення для всіх типів стель і можемо надати
Унікальні вимоги до проекту.
Q3: Який типовий термін служби світлодіодного трекового світильника?
Answer: The rated working time of our LED track lightl is>50000 годин.
Питання 4: Як усунути несправність?
Відповідь: Наші освітлювальні прилади виробляються відповідно до системи контролю якості та упаковуються відповідно
Виготовлено на основі випробувань на падіння та вібрації. Протягом гарантійного періоду ми надішлемо нові світильники з невеликою кількістю нових замовлень. щодо
Ми відремонтуємо та повторно надішлемо вам дефектні оптом або обговоримо рішення на основі фактичної ситуації.
Q5. Ви виробник?
Так, наш завод розташований у Шеньчжені, провінція Гуандун. Запрошуємо відвідати та перевірити.
Доступні OEM/ODM.
Популярні Мітки: Світлодіодні трекові підвісні світильники для ванної кімнати, Китай, постачальники, виробники, фабрика, купити, ціна, краще, дешево, продається, в наявності, безкоштовний зразок
-
Трекові ліхтарі зі свіжого м'ясаПереглянути більше> -
Світлодіодний трековий світильник потужністю 8 Вт з можли...Переглянути більше> -
Світлодіодний світлодіодний прожектор з високим люменомПереглянути більше> -
Світлодіодні гнучкі трекові ліхтарі з можливістю затемненняПереглянути більше> -
Залізничне світлоПереглянути більше>















