Продукти
Світлодіодний світильник High Bay 100, 100 Вт
Послати повідомлення
Введення продукту
Опис продукції

Цей об’ємний набір світлодіодів High Bay потужністю 120 Вт забезпечує високу яскравість для великих площ, споживаючи менше енергії, ніж традиційні світильники, забезпечуючи тривалу-продуктивність і знижені експлуатаційні витрати.
Деталі продуктів

| потужність | 100W 150W 200W |
| Вхідна напруга (В) | AC85-265V, AC 100-277V, 12-24V DC, 24-48V DC |
| Колірна температура (CCT) | 3000K, 4000K, 5000K, 6000K |
| Світлова ефективність (LM/W) | 70-80 лм/Вт |
| Кут променя | 180 градусів |
| Водостійкий | IP66 Водонепроникний |
| матеріал | ADC12-литий алюміній під тиском |
| Водій | Звичайний драйвер або драйвер MEANWELL |
Застосування продуктів

Популярні Мітки: Світлодіодний світильник 100 high bay, 100 Вт, Китай, постачальники, виробники, фабрика, купити, ціна, краще, дешево, продам, в наявності, безкоштовний зразок
Пара:
Світлодіодний ліхтарик для морозильної камери 8 футів T8|Радіатор V-форми|Прозорі лінзи 75 Вт 6500 К
Наступний:
Стельовий світильник 36 Вт
Послати повідомлення
Вам також може сподобатися











