Продукти
1000 Вт світлодіодне світло стадіону для футбольного освітлення
● Оригінальний Philips SMD3030 з потужністю до 150 лм/Вт.
● U-подібний поворотний кронштейн, отвір для гвинта може регулювати кут променя 30 градусів, 60 градусів, 90 градусів.
● Використовує ребра охолодження, які мають велику площу випромінювання, чудову ефективність розсіювання тепла. Ласти легкі та надійні, дуже зручні для транспортування, встановлення та обслуговування

особливості:
● Оригінальний Philips SMD3030 з потужністю до 150 лм/Вт.
● U-подібний поворотний кронштейн, отвір для гвинта може регулювати кут променя 30 градусів, 60 градусів, 90 градусів.
● Використовує ребра охолодження, які мають велику площу випромінювання, чудову ефективність розсіювання тепла. Ласти легкі та надійні, дуже зручні для транспортування, встановлення та обслуговування
● IP66 водонепроникний, пилонепроникний, вибухозахищений і антикорозійний
● Маленька та легша упаковка, нижча вартість транспортування, більш конкурентоспроможна на ринку
● Прожектори потужністю 1000 Вт мають таку надзвичайно високу потужність, щоб освітлити стандартний футбольний стадіон, високі мачти, спортивні майданчики, площу, футбольне поле чи навіть будівельні майданчики.
Специфікація:
| Пункт №. | BW-SD4 |
| Вхідна напруга | AC85-265V, 400 В |
| Потужність | 1000W |
| Світловий потік | 150,000 люмен |
| Світлова ефективність | 150 ЛМ/Вт |
| Джерело світла/кількість світлодіодів | Philips SMD 3030/ 360шт |
| Розмір |
754мм*700мм*209мм |
| Вага (NW / GW) | 29 кг / 27 кг |
| Розмір CTN | 700*754*209мм 1шт/ктн |
| Еквівалент | Еквівалент 200 Вт HPS |
| CCT | 2700K/ 4000K/ 5000K/ 5700K/ 6500K |
| Кут променя | 30 градусів / 60 градусів / 90 градусів |
| Фактор потужності | >0.95 |
| Параметри датчика з можливістю затемнення | Без затемнення / 0-10V з можливістю затемнення/DALI |
| Рейтинг IP | IP66 |
| CRI | >70 |
| Робоча температура / вологість | -45 до плюс 50°C / @Ta=25°C |
| Гарантія | 5 років гарантії |
| Номінальний термін служби | 50,000 плюс годин |
| Сертифікований | Сертифікат CE RoHS |
опис:
Світлодіодні ліхтарі від BENWEI. Металогалогенні ліхтарі від 400 Вт до 5000 Вт і стадіонні ліхтарі HPS мають бути замінені на1000 Вт світлодіодне світло стадіону для футбольного освітлення. широко використовується на стадіонах, футбольних полях, баскетбольних майданчиках, полях для гольфу, тенісних кортах, бадмінтонних кортах, висотних спорудах, освітлювальних вежах, освітлювальних приладах на високих щоглах та інших місцях.
також можна використовувати у великих громадських місцях, аеропортах, підприємствах, сільськогосподарських об’єктах, парках розваг, автостоянках, гаванях, промислових спорудах та інших специфічних освітлювальних середовищах.
Детальний малюнок:




Анотація продукту:
Високопотужне світлодіодне освітлення футбольного стадіону потужністю 1000 Вт, що еквівалентно металогалогенним ліхтарям на стадіоні потужністю 2000 Вт і HPS, пропонує симуляцію освітлення футбольного поля на відкритому повітрі.

Увага
1. Не встановлюйте лампу в нестійке місце.
2. Встановлено кваліфікованим електриком.
3. Вимкніть розподільну коробку та зверніться до сертифікованого електрика, якщо лампа працює ненормально


Популярні Мітки: 1000 Вт світлодіодний ліхтар стадіону для футбольного освітлення, Китай, постачальники, виробники, фабрика, купити, ціна, найкраще, дешево, продаж, в наявності, безкоштовний зразок
-
Світлодіодний прожектор потужністю 300 ВтПереглянути більше> -
Інтегрований світлодіод T8 1200 ммПереглянути більше> -
Легкий сталевий пташникПереглянути більше> -
Світлодіодна панель з енергією для кухніПереглянути більше> -
Труба чорного світлаПереглянути більше> -
Продам кукурудзяну світлодіодну лампочку 54 ВтПереглянути більше>











