Продукти
18w 4 Pin Pl Pll лампа
1. Високоякісні мікросхеми SMD 2835 з додатковою світловою ефективністю та CCT
2.Один кінцевий вхід за допомогою 2G11 Base, без мерехтіння світла Драйвер IC
Послати повідомлення
Введення продукту

особливості:
1. Високоякісні мікросхеми SMD 2835 з додатковою світловою ефективністю та CCT
2.Один кінцевий вхід за допомогою 2G11 Base, без мерехтіння світла Драйвер IC
3.Прозоре скло з високим ступенем пропускання / матова кришка ПК, встановлена в аерокосмічному алюмінієвому корпусі
4. Вбудуйте внутрішній драйвер, звільніть схему від баласту
Специфікація продукту:
| Ім'я | LED 2G11 Lights Tube Light |
| Потужність | 8W/10W/12W/15W/18W/22W |
| Розмір | 225 мм/320 мм/410 мм/535 мм |
| Напруга | 85-265C AC |
| Люмен | 100 ЛМ/Вт 120 ЛМ/Вт 170 ЛМ/Вт |
| CCT | 2700K-6000K |
| Регулюється затемнення | Диммовані є необов'язковими |
| RA | RA80 |
| PF | PF0.9 |
| матеріал | Alu. |
| Гарантія | 3 роки |
Більше картинок



застосування

Популярні Мітки: Лампа 18w 4 pin pl pll, Китай, постачальники, виробники, фабрика, купити, ціна, краще, дешево, продається, в наявності, безкоштовний зразок
Наступний:
2G11 Світлодіодні PL лампи
Послати повідомлення
Вам також може сподобатися
-
Замінна світлодіодна трубка PLL 2G11Переглянути більше> -
Світлодіодна лампа 36W 2g11Переглянути більше> -
4-Світлодіодна трубка 2g11Переглянути більше> -
2G11 SMD 4 Pin Pl Світлодіодна трубкаПереглянути більше> -
DC12V 18w 2g11 світлодіодне світлоПереглянути більше> -
2G11 Світлодіодні PL лампиПереглянути більше>








