Продукти
2G11 4 Основна світлодіодна трубка
1. Високоякісні мікросхеми SMD 2835 з додатковою світловою ефективністю та CCT
2.Один кінцевий вхід за допомогою 2G11 Base, без мерехтіння світла Драйвер IC
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd. є одним із найкращих виробників і постачальників 2g11 4 світлодіодних трубок у Китаї. Ласкаво просимо, щоб купити довговічні товари для продажу тут і отримати прайс-лист від нашої фабрики. Усі індивідуальні продукти мають високу якість та конкурентоспроможну ціну.

особливості:
.Під’єднання трубки 2G11 має виконуватись лише з одного боку.
Освітлення трубки відбувається миттєво і без мерехтіння.
Специфікація продукту:
| Колірна температура (CCT) | 3000-6000K |
| Світлова ефективність лампи (lm/w) | 120 ЛМ/Вт, 140 ЛМ/Вт, 160 ЛМ/Вт |
| Індекс передачі кольору (Ra) | 83-85 |
| Підтримка диммера | так |
| Розмір | 535 мм |
| матеріал | Алюміній + кришка ПК |
| Тривалість життя (годин) | 50000 |
| Час роботи (годин) | 50000 |
| Вхідна напруга (В) | AC85-265V |
| База | 2G 11 |
Більше картинок



застосування
Підземний гараж, автостоянка, будинок, школа, лікарня, офіс, майстерня, супермаркет тощо;

Популярні Мітки: 2g11 4 pin base led tube, Китай, постачальники, виробники, фабрика, купити, ціна, найкраще, дешево, для продажу, в наявності, безкоштовний зразок
-
Світлодіодна лампа 2g11 18w 4pinПереглянути більше> -
2G11 Світлодіодні PL лампиПереглянути більше> -
2G11 Основа 4-контактна світлодіодна трубкаПереглянути більше> -
Світлодіодна трубка 2G11 41смПереглянути більше> -
2G11 4-Pin LED Light TubeПереглянути більше> -
Світлодіодна трубка 20W 2g11Переглянути більше>








