Продукти
Світлодіодна лампа 2G11 410mm 18w
1. Високоякісні мікросхеми SMD 2835 із додатковою світловою ефективністю та CCT
2.Один кінцевий вхід за допомогою 2G11 Base, драйвер IC без мерехтіння світла

особливості:
1. Високоякісні мікросхеми SMD 2835 із додатковою світловою ефективністю та CCT
2.Один кінцевий вхід за допомогою 2G11 Base, драйвер IC без мерехтіння світла
3.Прозоре скло з високою пропускною здатністю / матова кришка ПК, встановлена в аерокосмічному алюмінієвому корпусі
4. Вбудуйте внутрішній драйвер, звільніть схему від баласту
Специфікація продукту:
| Назва продукту | Світлодіодна трубка 2G11 |
| потужність | 9W, 14W, 18W |
| Напруга | 85-265VAC |
| Тип LED | Світлодіоди SMD2835 |
| Ефективність | 100-120lm/w |
| C.R.I | >80Ra |
| Рейтинг IP | IP44 |
| колірна температура | 2700K-6500K |
| Робоча температура | -20 градус - 50 градус |
| Кут променя | 180 градусів |
| Тривалість життя | >50000 годин |
| Розмір | 230 мм/320 мм/410 мм |
Більше картинок



застосування
Широко використовується в будинках, віллах, готелях, салонах краси, кафе, супермаркетах, торгових центрах, магазинах, музеях, бібліотеках, фабриках, офісах, майстернях, складах, автостоянках, рекламних приміщеннях, автомобілях, поїздах, кораблях, транспортних засобах тощо, може зробити ясну промисловість, щоб зменшити споживання енергії та забезпечити вам зелене освітлення.

Популярні Мітки: світлодіодний світильник 2g11 410mm 18w, Китай, постачальники, виробники, фабрика, купити, ціна, краще, недорого, продається, в наявності, безкоштовний зразок
-
Замінна світлодіодна трубка PLL 2G11Переглянути більше> -
Світлодіодна трубка 2G11 25WПереглянути більше> -
225 мм світлодіодна трубка 2G11Переглянути більше> -
Світлодіодні трубки 2G11 PL-LПереглянути більше> -
Світлодіодна лампа з 4 контактами 2G11Переглянути більше> -
2g11 4 pin цоколь світлодіод світлоПереглянути більше>








